Mechanik maszyn i urządzeń

FBSERWIS SA

Ruszczyn

88 dni temu

FBSerwis Kamieńsk Sp. z o.o. – poszukuje pracownika fizycznego do zakładu unieszkodliwiania odpadów.

Miejsce pracy: Ruszczyn

Zakres zadań:

  • Dokonywanie okresowych przeglądów, konserwacji oraz napraw urządzeń mechanicznych
  • Remonty maszyn i urządzeń
  • Utrzymywanie w ruchu części mechanicznej instalacji przetwarzania odpadów

Wymagania:

  • Posiadanie uprawnień spawalniczych (spawanie łukowe elektrodą otuloną MMA 111)
  • 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Dobra znajomość mechaniki maszyn i urządzeń
  • Mile widziane inne uprawnienia spawalnicze, elektryczne lub do obsługi maszyn

Oferujemy:

  • umowa o pracę
  • wynagrodzenie podstawowe + do 30% premii
  • premia świąteczna
  • ubezpieczenie grupowe
Please add the following clause: I agree to the processing of my personal data for the needs necessary in the recruitment process.
Zawód mechanik kojarzy się przede wszystkim z branżą samochodową, i faktycznie w niej stanowisko występuje najczęściej. W ogólnym jednak zarysie mechanikiem jest osoba zajmująca się wytwarzaniem, obsługą lub serwisowaniem różnego rodzaju urządzeń mechanicznych. Mechanicy specjalizują się w jednej z następujących dziedzin; sprzętowej, opartej na znajomości poszczególnych maszyn i urządzeń, ich obsłudze, ...
Praca Mechanik Automatyki Przemysłowej i Urządzeń Precyzyjnych