Swipe left or right
to go to next or previous job

Operator Maszyn CNC

DELLNER COMPONENTS SP. Z O. O.

Gdynia

30 days ago

Dellner Components poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdynia

Zakres obowiązków:
  • obróbka detali według aktualnych rysunków zleceń produkcyjnych
  • dobór narzędzi i parametrów pracy maszyn, jak i również przygotowanie niezbędnych narzędzi i przyrządów;
  • obsługa codzienna i okresowa maszyn i urządzeń w obrębie swojego stanowiska; dokonywanie przeglądów dziennych
Wymagania stanowiskowe:
  • umiejętność obsługi maszyny z językiem Mazatrol
  • doświadczenie w zawodzie minimum 2 lata
  • znajomość obsługi narzędzi pomiarowych
  • znajomość rysunku technicznego
Oferujemy:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen etat
  • pakiet benefitów (m.in. prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta Multisport, bonusy miesięczne, bony okolicznościowe)
  • możliwość rozwoju i szkoleń

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych również na potrzeby przyszłych rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em poinformowana/y o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych do innego administratora danych, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne.

Explore

Get to know the position: Operator CNC

Operator CNC jest osobą odpowiedzialną za obsługiwanie specjalistycznych maszyn i urządzeń, służących do obrabiania tworzyw sztucznych i metali. Osoba zatrudniona w tym charakterze posiada niezbędne kwalifikacje i wiedzę pozwalającą na obsługiwanie nie tylko tradycyjnych maszyn, lecz także skomplikowanych, elektronicznych robotów, sterowanych elektronicznie. Operator CNC samodzielnie dobiera odpowiednie materiały i tworzywa, a ...
Operator CNC Job Operator CNC