Projektant Schematów Elektrycznych (Autodesk Electrical)

TBS Consulting

Warszawa, Raszyn, Grójec, Janki, Pruszków, Piaseczno, Żyrardów

24 dni temu

Dla naszego Klienta, dostawcy systemów automatyzacji produkcji w oparciu o roboty przemysłowe, poszukujemy osoby na stanowisko Projektanta Układów Elektrycznych (Szaf zasilających).

Projektant Schematów Elektrycznych
(Autodesk Electrical)
Miejsce pracy: Warszawa, Raszyn, Grójec, Janki, Pruszków, Piaseczno, Żyrardów
Zakres obowiązków:
  • Samodzielne opracowywanie projektów układów elektrycznych (szaf zasilających), wykorzystywanych w projektach linii technologicznych (w programie Autocad Electrical).
  • Opracowanie, nadzór i archiwizacja dokumentacji technicznej.
  • Poszukiwanie i kreowanie nowych rozwiązań w zakresie układów elektrycznych.
  • Współpraca z działem Handlowym oraz działem Instalacyjno-Serwisowym.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe-techniczne.
  • Doświadczenie w projektowaniu układów elektrycznych w programie Autodesk Electrical lub EPLAN.
  • Otwarty umysł i zdolność myślenia przestrzennego.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej.

 Oferta:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia i zrealizowanych projektów oraz system premii.
  • Zatrudnienie w oparciu o Umowę o pracę lub Umowę B2B.
  • Pracę stacjonarną w stabilnej firmie o rozpoznawalnej marce w nowym, nowoczesnym biurze z wydzielonym centrum demonstracyjnym. Możliwość częściowej pracy w trybie Home-Office (80% czasu pracy - praca w biurze i 20% czasu - praca z domu).
  • Stabilną pracę w dobrej atmosferze.
  • Możliwość realizacji własnych koncepcji technicznych.
Poznaj stanowisko: Projektant
Zadaniem projektanta jest realizowanie zleconego projektu przy użyciu nabytych umiejętności, we współpracy z pozostałymi projektantami, należącymi do zespołu powołanego do współtworzenia danego przedsięwzięcia. Projektant wykonuje samodzielnie cały jego projekt lub jego część - zakres zadań określa kierownik główny projektant, będący głównym zwierzchnikiem podległych sobie projektantów. ...
Praca Projektant