Swipe left or right
to go to next or previous job

Przedstawiciel handlowy (branża elektrotechniczna)

Kelly Services Poland Sp. z o.o.

Ełk i Olsztyn

1 day ago

Kelly Services, założone w 1946 roku przez William R. Kelly jest międzynarodowym dostawcą rozwiązań HR dla różnego rodzaju klientów biznesowych. Kelly Services realizuje projekty rekrutacyjne w obszarach: Finanse, Księgowość, HR, Sprzedaż i Marketing, Inżynieria. Kelly Services ponadto oferuje szereg usług, związanych z konsultingiem oraz outsourcingiem pracowniczym.

Dla jednego z naszych klientów, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Ełk i Olsztyn
Nr Ref.: PH/0219/EL/OL

ZADANIA:

  • Twoim głównym zadaniem będzie pozyskiwanie klientów – struktury się powiększają
  • codzienna współpraca z Kontrahentami, fachowe doradztwo – Klienci liczą na Twoją wiedzę i wsparcie techniczne/elektrotechniczne
  • a także sporządzanie ofert handlowych i obsługa dokumentacji, w tym również wsparcie logistyczne czy windykacja należności – raczej nie będziesz narzekał na monotonię
  • i monitoring tego, co dzieje się na rynku elektrotechnicznym – dobrze, żebyś był zawsze na bieżąco

WYMAGANIA:

  • doświadczenie sprzedażowe – fajnie, jeśli już masz
  • zainteresowanie branżą elektrotechniczną/techniczną/majsterkowaniem
  • umiejętności komunikacyjne, łatwość w kontaktach interpersonalnych – żeby rozmowy z klientem były czystą przyjemnością
  • aktywne prawo jazdy kat. B i gotowość do podróży służbowych w ramach województwa – Twoja praca będzie połączeniem formy stacjonarnej i terenowej

OFERUJEMY:

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę z dwuskładnikowym wynagrodzeniem – zasadnicze i premia – premia to czynnik indywidualny, na który masz swój wpływ
  • standardowe narzędzia pracy + możliwość użytkowania auta w celach prywatnych wg przejrzystych zasad
  • pakiet benefitów – do wyboru wg Twoich potrzeb
  • i pracę od poniedziałku do piątku, w weekendy nie pracujemy

Get to know the position: Przedstawiciel Handlowy

Przedstawiciel handlowy to osoba, która odpowiada za pozyskiwanie i obsługę klientów dla firmy. Do głównych zadań pracownika tego należy, m.in.: realizacja planów sprzedaży, doradztwo techniczne, dbałość o zachowanie najwyższych standardów obsługi klienta, sporządzanie bieżących raportów sprzedaży oraz prowadzenie działań marketingowych i dbanie o dobry wizerunek firmy. ...
Przedstawiciel Handlowy Job Przedstawiciel Handlowy