Referent ds. Administracji

Lafarge

Piechcin

26 dni temu

Praca w Lafarge to...

  • Bezpieczeństwo
  • Innowacje
  • Ludzie
  • Odpowiedzialny biznes
  • Rozwój

... i nie tylko!

Obecnie poszukujemy kandydatów i kandydatek na stanowisko:

Forma zatrudnienia: Zewnętrzna agencja pracy, na czas określony do 01.02.2021 r.

Miejsce pracy: Piechcin (pow. żniński)

Segment: Administracja

Opis stanowiska
  • Przyjmowanie i prowadzenie rejestru gości firmy,
  • Obsługa rozmów telefonicznych,
  • Przekazywanie informacji ogólnych dotyczących firmy,
  • Dystrybucja korespondencji,
  • Pomoc w organizacji spotkań, szkoleń, imprez okolicznościowych,
  • Sporządzanie zamówień biurowych na podstawie zapotrzebowań wydziałowych w systemie SAP,
  • Opis faktur w systemie SAP,
  • Prowadzenie dyspozycji samochodami służbowymi,
  • Współpraca z pozostałymi komórkami w zakładzie.
Wymagania
  • Wykształcenie średnie,
  • Znajomość obsługi urządzeń biurowych,
  • Znajomość pakietu MS Office,
  • Wiedza z funkcjonowania działu administracji,
  • Komunikatywność,
  • Sumienność i dobra organizacja pracy,
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu minimum B1.
Twoje korzyści:
  • Możliwość realizacji innowacyjnych projektów,  zdobycia doświadczenia zawodowego w międzynarodowej firmie oraz nauka on-the-job
  • Work-life balance, elastyczny czas pracy i praca w nowocześnie zarządzanej organizacji
  • Umowa o pracę i atrakcyjne benefity: opieka medyczna Medicover, karta Multisport, świadczenia urlopowe i świąteczne
  • Serdeczna atmosfera pracy i koleżeńskie relacje w zespole, w którym cenimy i wspieramy samodzielność i inicjatywę
  • Możliwość rozwoju wewnątrz organizacji, także przez przebranżowienie - masz możliwość udziału w naszych rekrutacjach wewnętrznych
  • Katalog szkoleń oraz indywidualnie dopasowany plan rozwoju Twoich kompetencji
  • Niezbędne narzędzia pracy, dopasowane do potrzeb i specyfiki Twojego stanowiska oraz praca z najnowocześniejszymi technologiami
  • Praca, dzięki której czujesz, że masz wpływ na świat - wdrażamy innowacyjne pomysły naszych pracowników
Twoje miejsce. Twój wpływ. Twoja przyszłość

Dołącz do nas!

Kliknięcie przycisku „Wyślij” oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez LAFARGE CEMENT S.A. zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.). Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy, abyś nie klikał tego przycisku.
Kim jesteśmy:
  • jesteśmy obecni
    w 90 krajach
    świata
  • mamy 2500
    nowoczesnych
    zakładów
  • generujemy
    32,6 mld CHF
    sprzedaży netto
  • nasz zespół to
    115 000 osób
    na całym świecie

Poznaj

Lafarge

Dlaczego warto?

Jako światowy lider w produkcji materiałów budowlanych Lafarge wydobywa z naturalnych surowców potencjał niezbędny do kształtowania otaczającej nas rzeczywistości. Stawiając sobie za cel dostarczanie innowacyjnych rozwiązań, Grupa wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów, wykonawców, architektów i partnerów biznesowych.

Specjalista ds. administracyjnych to osoba odpowiedzialna za dobre funkcjonowanie administracji w firmie. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: realizacja wyznaczonych zadań administracyjnych, przygotowywanie okresowych statystyk, raportów, zestawień, sporządzanie dokumentów finansowych dla księgowości zgodnie z procedurami, prowadzenie baz danych pracowników, dbałość o wysoką jakość i ...
Praca Specjalista ds. Administracyjnych