Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Lubelskie Biłgoraj
Specjalista ds. marketingu

PSB PROFI-BIŁGORAJ
Biłgoraj
praca stacjonarna
4776 dni temu

Ogłoszenie numer: 141559, z dnia 2011-04-13

Składy należące do Grupy PSB, łącznie w skali kraju, obsługują stale kilkadziesiąt tysięcy małych i średnich firm budowlanych. W tym segmencie bardzo ważne są relacje personalne, wypracowane często przez wiele lat. W placówkach PSB-Profi kładziemy nacisk na ofertę najbardziej znanych i najlepszych marek

Poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Biłgoraj

Opis stanowiska

  • Przygotowywanie założeń strategii działań reklamowo-marketingowych oraz nadzór nad ich realizacją
  • Planowanie działań marketingowych
  • Uczestnictwo w konstruowaniu akcji promocyjnych i reklamowych
  • Projektowanie materiałów reklamowych
  • Monitorowanie i analizowanie rynku
  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy w kontaktach zewnętrznych

Wymagania

  • Doświadczenie kierukowe
  • Zdolność do szybkiego uczenia się
  • Chęć podnoszenia kwalifikacji zawodowych i rozwoju
  • Dyspozycyjność
  • Kreatywność, komunikatywność i zdolności interpersonalne
  • Umiejętność organizacji pracy własnej, samodzielność w realizacji powierzonych zadań
  • Znajomość oprogramowania graficznego (Photoshop, Corel, Power Point) oraz pakietu MS Office
  • Znajomość technik i narzędzi marketingowych
  • Prawo jazdy Kat. B
  • Wykształcenie kierunkowe będzie dodatkowym atutem
  • Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie mile widziane

Oferujemy

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Ambitne wyzwania zawodowe,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie