Swipe left or right
to go to next or previous job

Supervisor

HomeGlobal

Lublin

22 days ago

Supervisor

Homeglobal.com to idealne miejsce pracy dla osób, które chcą spróbować swoich sił w branży sprzedaży bezpośredniej. Dzięki globalnemu zasięgowi i współpracy z polskimi oraz zagranicznymi firmami, homeglobal.com daje szansę na imponującą karierę z wysokimi zarobkami.

Do dynamicznie rozwijającego się oddziału w Lublinie poszukujemy kandydata na stanowisko: Supervisor

Naszym celem jest znalezienie idealnego kandydata, który docelowo, wykorzystując nasze wsparcie obejmie stanowisko Samodzielnego Team Leadera zespołu Call Center!

Taka oferta nie trafia się często!

Jeżeli spełniasz poniższe oczekiwania -Aplikuj!

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem;
  • Doświadczenie w sprzedaży;
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • Inicjatywa w działaniu i pro aktywność;
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne;
  • Dyspozycyjność;
  • Odpowiedzialność.

Na czym będzie polegała Twoja praca?

  • wdrażanie do pracy nowych członków zespołu;
  • odpowiedzialność za realizację planu sprzedaży;
  • szkolenie, motywowanie oraz monitorowanie pracy zespołu;
  • dbanie o jakość sprzedaży;
  • planowanie, organizowanie i nadzorowanie pracy zespołu.

W zamian za Twoje zaangażowanie w wykonywane zadania oferujemy:

  • jasno określoną ścieżkę rozwoju zawodowego; wiele wyzwań
  • miesięczne szkolenie managerskie i sprzedażowe w siedzibie firmy – Warszawa;
  • możliwość awansu;
  • możliwość kreowania nowych rozwiązań w ramach zarządzanego obszaru;
  • podstawę godzinową plus wysokie premie;
  • dodatkowe świadczenia (Benefit, prywatna opieka medyczna);
  • przyjazną atmosferę;
  • dynamiczne środowisko sprzyjające rozwojowi zawodowemu.
Please add the following clause: I agree to the processing of my personal data for the needs necessary in the recruitment process.

Get to know the position: Koordynator / Supervisor

Koordynator w kadrze zarządzającej jest osobą odpowiedzialną za pracę całego zespołu pracowniczego, czuwającą nad poprawnym i terminowym wypełnianiem obowiązków służbowych pracowników, dbającą o przepływ informacji w strukturze pionowej i poziomej firmy oraz rozwiązującą bieżące problemy zgłaszane przez pracowników. Koordynator zapewnia odpowiedni poziom pracy poprzez wdrażanie systemów administracyjnych, monitorowanie ...
Koordynator / Supervisor Job Koordynator / Supervisor

Search jobs by:

Dolnośląskie:
Wrocław (818)
Wałbrzych (55)
Legnica (114)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (269)
Toruń (146)
Lubelskie:
Lublin (276)
Chełm (53)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (985)
Tarnów (91)
Nowy Sącz (73)
Mazowieckie:
Warszawa (2314)
Radom (175)
Płock (97)
Opolskie:
Opole (243)
Nysa (73)