Najnowsze oferty pracy

  • Specjalista / Specjalistka Depilacji

    ALVALINE   Rzeszów    praca stacjonarna
    specjalista mid / junior / senior  część etatu  rekrutacja online  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    17 godz.
    Wykonywanie profesjonalnych zabiegów estetycznych zgodnie z wymaganiami klienta. Dbanie o czystość i higienę sprzętu oraz pomieszczeń. Doradzanie klientom w wyborze odpowiedniego zabiegu i produktów kosmetycznych. Zapewnienie wysokiej jakości obsługi klienta.
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie Gdańsk Kosmetolog Gdańsk
Technik ds. Badań Produktów Kosmetycznych

J.S. Hamilton Poland Sp. z o.o.
Gdańsk
praca stacjonarna
1507 dni temu

J.S. HAMILTON POLAND Sp. z o.o. (www.hamilton.com.pl)
jest największą w Polsce firmą świadczącą niezależne usługi w zakresie badań i ekspertyz jakościowych, dysponującą siecią laboratoriów analitycznych

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdańsk
Zakres obowiązków:
  • wykonywanie badań uv (dla kosmetyków promieniochronnych zgodnie z zasadami GCP - Good Clinical Practice)
  • dbanie o bezpieczeństwo osób testujących kosmetyki
  • systematyczne prowadzenie dokumentacji
  • rozliczanie wynagrodzeń osób biorących udział w badaniach uv (testowanie kosmetyków)
  • dbanie o dobre relacje z zespołem i Klientami
Nasze oczekiwania:
  • wykształcenie min. średnie w dziedzinie kosmetologii, chemii, biologii lub innych pokrewnych
  • znajomość języka angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji
  • mile widziane doświadczenie w systemie jakości GCP (Good Clinical Practice)
  • odpowiedzialność , dobra organizacja pracy, samodzielność w działaniu
  • gotowość do pracy w systemie  7:00-15:00 / 10:00-18:00 / 11:00-19:00
  • nawiązywanie i utrzymywanie dobrych relacji z osobami testującymi kosmetyki i współpracownikami
 Oferujemy:
  • faktyczny udział i wpływ na realizowane zadania
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wsparcie merytoryczne doświadczonego zespołu
  • możliwość rozwoju zawodowego min. poprzez udział w szkoleniach zewnętrznych i wewnętrznych
  • ubezpieczenie na życie, opiekę medyczną, dofinansowanie do kart sportowych i wczasów
  • dobrą kawę
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm.). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Poznaj

Jesteśmy największą w Polsce firmą świadczącą niezależne usługi w zakresie badań i ekspertyz jakościowych, dysponującą siecią akredytowanych laboratoriów analitycznych.

Dla naszych klientów z wielu branż oferujemy szeroki wachlarz wyspecjalizowanych analiz żywności, kosmetyków i produktów chemii gospodarczej, farmaceutyków, opakowań i artykułów przemysłowych, paliw ciekłych i stałych i wielu innych.

J.S. HAMILTON POLAND Sp. z o.o. posiada ponad 10 oddziałów w Polsce oraz na rynku zagranicznym. Łącznie zatrudnia ponad 900 osób.