Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie
Fakturzysta

Fakturzysta

Nomi S.A.
pomorskie, Pruszcz Gdański
praca stacjonarna
4799 dni temu

NOMI S.A.
Spółka  posiadająca  w Polsce sieć supermarketów w branży „Zrób to sam"
poszukuje kandydatów na stanowiska:

Fakturzysta

Miejsce pracy: Pruszcz Gdański

Zadania:
  • Zapewnienie kompletnej i poprawnej dokumentacji związanej z obrotem towarowym
  • Prawidłowe rejestrowanie przyjęć dostaw towarowych
  • Odpowiedzialność za poprawną rejestrację inwentaryzacji

Nasze oczekiwania:
  • Wykształcenie min. średnie
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku, najlepiej w sieci handlowej
  • Dobra znajomość dokumentacji towarowej
  • Podstawy rachunkowości
  • Znajomość obsługi komputera
  • Umiejętność logicznego myślenia i analizowania
  • Terminowość, sumienność oraz zaangażowanie w wykonywanie obowiązków
  • Dobra organizacja pracy

Oferujemy:
  • Interesujące wyzwania zawodowe
  • Dobrą atmosferę pracy

Prosimy o dopisanie klauzuli: ”Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych - Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z póź. zm.).”