Fotograf / Grafik / Retuszer

Oponeo.pl S.A.

Bydgoszcz

4 dni temu

Poszukujemy wsparcia i pomocy do naszego studia, które zajmuje się wykonywaniem zdjęć produktowych na stronę sklepu centrumrowerowe.pl. Nasza oferta skierowana jest zarówno do osób bez doświadczenia, jak i takich, które miały okazję pracować w podobnym charakterze.

Miejsce pracy: Bydgoszcz
Główne zadania na stanowisku:
  • retusz i przygotowanie zdjęć do publikacji pod okiem doświadczonego fotografa i grafika,
  • przygotowywanie produktów do sesji zdjęciowej (współpraca z magazynem),
  • obróbka graficzna zdjęć do celów marketingowych,
  • tworzenie animacji 360 i filmów,
  • pomoc przy sesjach zdjęciowych,
  • docelowo: samodzielne wykonywania zdjęć produktowych,
  • praca ze sprzętem fotograficznym w warunkach studyjnych (obsługa lamp oraz narzędzi do tworzenia animacji 360).
Wymagania:
  • znajomość programu Photoshop w stopniu bardzo dobrym,
  • wykształcenie minimum średnie,
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office,
  • chęć do nauki i otwarty umysł.
Dodatkowymi atutami będą:
  • doświadczenie na stanowisku fotografa produktowego,
  • znajomość środowiska e-commerce,
  • znajomość obsługi Adobe Premiere Pro,
  • znajomość branży rowerowej.
Oferujemy:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • dostęp do najnowszych narzędzi i rozwiązań,
  • współtworzenie zespołu podbijającego europejskie i światowe rynki motoryzacyjne i rowerowe,
  • dostęp do bezpłatnej firmowej siłowni oraz zajęć fitness
  • napoje i pyszna kawa z ekspresu ciśnieniowego,
  • praca w nowoczesnej infrastrukturze biurowej (szatnie, prysznice, kantyna z posiłkami)
  • swobodna atmosfera, premie świąteczne i zniżki na imprezy kulturalne,
  • zapewniamy dodatki w postaci premii świątecznych, zniżek na usługi kulturalne, dwa razy w roku wymianę opon dla pracowników na terenie firmy.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku:

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

W przypadku, gdy zakres przesyłanych przez Pana/Pani danych wykracza poza katalog określony w art. 22¹ Kodeksu Pracy prosimy o zamieszczenie klauzuli o treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu udziału w postępowaniu rekrutacyjnym."

W przypadku chęci udziału w przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych organizowanych przez OPONEO.PL S.A. prosimy o dołączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu udziału w przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych" (opcjonalnie).

Informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest OPONEO.PL S.A., z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Podleśna 17, 85-145 Bydgoszcz.

Państwa dane osobowe będą przetwarzane w związku z wypełnieniem obowiązku prawnego ciążącego na administratorze, o którym mowa w art. 22¹ Kodeksu Pracy oraz art. 6 ust. 1 lit. c Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 lub na podstawie zgody (art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679) w sytuacji kiedy zakres przesyłanych przez Pana/Pani danych wykracza poza katalog określony w art. 22¹ Kodeksu Pracy. Ma Pani/Pan prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do udziału w procesie rekrutacji.

Dane osobowe będą przetwarzane do czasu zakończenia postępowania rekrutacyjnego, a w przypadku wyrażenia zgody na udział w przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych do czasu wycofania tej zgody.

Odbiorcami danych mogą być podmioty doradztwa personalnego.

Jednocześnie informujemy, że przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Poznaj

Poznaj Oponeo.pl S.A.

OPONEO.PL S.A. to ogólnopolski lider sprzedaży opon i felg przez Internet.

W 2001 roku byliśmy jednym z pierwszych polskich sklepów internetowych z oponami, obecnie jesteśmy największym tego typu sprzedawcą w Polsce. Jesteśmy jednym z nielicznych polskich przedsiębiorstw internetowych o zasięgu międzynarodowym –  prowadzimy sprzedaż w kilkunastu państwach europejskich. Na oponach z naszych sklepów jeżdżą kierowcy w całej Europie. W 2016 roku do Grupy OPONEO.PL dołączył internetowy sklep rowerowy Dadelo. Nowe obszary działania to możliwości, które dzięki innowacyjnym metodom pracy przekuwamy w sukces.

W Oponeo.pl zatrudniamy pracowników w bardzo wielu obszarach. Można znaleźć u nas zatrudnienie w działach m.in.:  IT, marketingu, obsługi klienta polskiego i zagranicznego, handlu i analiz, księgowości, logistyki, administracji i wielu innych.

Poznaj stanowisko: Grafik
Grafik jest to osoba, która odpowiada za przygotowanie i realizację oraz koordynację projektów graficznych. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: przygotowywanie projektów graficznych, np. reklam, materiałów promocyjnych, broszur, produktów, itd. Poza tym musi współpracować z agencjami reklamowymi, mediami i partnerami oraz odpowiada za adaptację projektów ...
Praca Grafik