Najnowsze oferty pracy

  • Programista aplikacji internetowych Angular

    Mergesoft sp. z o.o.   Poznań    praca hybrydowa / stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat   9 000 - 14 000 zł brutto/mies.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    1 dni
    Zakres obowiązków: opracowywanie i implementacja logiki biznesowych aplikacji internetowych w zakresie odbierania i prezentowania danych oraz obsługi formularzy wprowadzania i edycji danych, implementacja wizualnych elementów aplikacji internetowych, tworzenie interaktywnych elementów...
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie Front-end Developer Pomorskie
Front-End Developer (React.js)

KUBO Poland Sp. z o.o.
pomorskie, Gdańsk, Gdynia
praca stacjonarna
rekrutacja online
1065 dni temu

Stawka: 750 – 880 PLN / dzień / B2B

Gdańsk/Gdynia

Obecnie dla Klienta z branży finansowej poszukujemy osoby na stanowisko Front-End Developera do międzynarodowego zespołu, który pracuje nad projektem związanym z rozwojem platformy bankowej opartej na frameworku React.js

Zadania:
  • tworzenie front-endu z wykorzystaniem Reacta
  • tworzenie interfejsu aplikacji opartej na platformie Kafka
  • odpowiedzialność za realizację i utrzymanie projektu
Wymagania:
  • minimum 2-3 lata doświadczenia na stanowisku front-end developera
  • doświadczenie z JavaScript, ES6
  • doświadczenie z React.js
  • znajomość technologii opartych na API, takich jak XML, RESTful APIs / JSON
  • znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2
Oferujemy:
  • praca zdalna na czas pandemii, później planowany jest powrót do biura, jednak wszystko jest zależne od sytuacji epidemiologicznej w kraju
  • wynagrodzenie w przedziale 750 - 900 net / dzień / B2B
  • benefity pozapłacowe (50% dopłaty do Multisport, ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna)
Aplikując zostaniesz poproszony o wyrażenie zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych na potrzeby udziału w procesie rekrutacyjnym przez KUBO Sp. z o. o. Spółka komandytowa oraz KUBO Tomasz Kowalski z siedzibą w Toruniu (87-100) przy ul. Grudziądzkiej 79, jako administratora danych, zgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 26 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 2016, Nr 119, RODO). Przypominamy, iż masz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.