Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Front End Developer

Nitro Digital Poland sp. z o. o.

Opolskie

209 dni temu

Miejsce pracy: Kielce
Zadania:
  • Tworzenie szablonów w oparciu o HTML/HTML5 oraz CSS/CSS3
  • Implementacja interfesju użytkownika na platformy desktopowe oraz mobilne
  • Wdrażanie nowoczesnych rozwiązań przy zachowaniu kompatybilności ze starszymi przeglądarkami (IE9+)
  • Przygotowywanie i personalizacja widgetów JS/jQuery
  • Tworzenie aplikacji hybrydowych z wykorzystaniem PhoneGap / Crosswalk i JavaScriptowych bibliotek MVC (Angular.js)
Nasze oczekiwania:
  • Studia wyższe o profilu informatycznym, grafika komputerowa lub pokrewne (ewentualnie w trakcie studiów)
  • Biegła znajomość JavaScript (+jQuery), HTML5 oraz CSS3
  • Znajomość zagadnien zwiazanych z cross browser compatibility
  • Znajomość Angular.js
  • Znajomość SASS i COMPASS
  • Znajomość systeów kontroli wersji (SVN, GIT)
  • Znajomość jednego z (lub więcej) narzędzi: Grunt, Gulp, Yeoman, Bower
  • Umiejętność pracy w programie Photoshop przy cięciu layoutów i optymalizacji grafik na potrzeby WWW
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Sumienność i punktualność – w szczególności poważne podchodzenie do umówionych terminów
  • Zaangażowanie w wykonywane zadania
  • Kreatywność i proaktywność
  • Język angielski na poziomie pozwalającym na swobodne czytanie i pisanie dokumentacji technicznej oraz komunikację z zespołem i klientami

Mile widziane

  • Znajomość jednego z systemów Drupal / Wordpress / Laravel na potrzeby tworzenia i modyfikowania szablonów
  • Umiejętność czytania kodu w PHP
Nasza oferta:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Określoną ścieżkę kariery
  • Wsparcie ze strony zespołu doświadczonych specjalistów
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Udział w szkoleniach i konferencjach
  • praca przy interesujących projektach
  • Dostęp do literatury i prasy z branży IT
  • Wyjazdy do siedzib firmy (Londyn, Nowy Jork)
  • Możliwość stworzenia i rozwoju własnego projektu w firmie
  • Pakiet relokacyjny dla osób spoza Kielc (atrakcyjny ryczałt na przeprowadzkę, opłacamy pierwszy miesiąc wynajęcia mieszkania, wspieramy na miejscu w znalezieniu właściwego mieszkania, szkoły dla dzieci, itd.)
  • Cykliczne spotkania integracyjne w Polsce i za granicą
W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę:

Poznaj stanowisko: Front-end/Back-end developer

W obecnych czasach i rozwiniętej technologii podział obowiązków Front-end i Back-end developerów jest wyraźny. Ci pierwsi zajmują się opracowaniem witryny pod względem wizualnym. Zajmują się także jej wzbogaceniem o elementy graficzne takie, jak animacje czy slidery. Back-end developer odpowiada zaś za tworzenie oprogramowania (kodu) powstającej strony zapewniającego jej techniczną funkcjonalność, a także nadzór nad ...
Front-end/Back-end developer Praca Front-end/Back-end developer

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (812)
Wałbrzych (54)
Legnica (66)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (180)
Toruń (95)
Lubelskie:
Lublin (128)
Chełm (20)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (846)
Tarnów (43)
Nowy Sącz (38)
Mazowieckie:
Warszawa (1739)
Radom (69)
Płock (36)
Opolskie:
Opole (123)
Nysa (20)