Najnowsze oferty pracy

  • Programista aplikacji internetowych Angular

    Mergesoft sp. z o.o.   Poznań    praca hybrydowa / stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat   9 000 - 14 000 zł brutto/mies.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    20 godz.
    Zakres obowiązków: opracowywanie i implementacja logiki biznesowych aplikacji internetowych w zakresie odbierania i prezentowania danych oraz obsługi formularzy wprowadzania i edycji danych, implementacja wizualnych elementów aplikacji internetowych, tworzenie interaktywnych elementów...
Zobacz więcej ofert pracy

Front-end Developer

KUBO Poland Sp. z o.o.
opolskie
specjalista junior / mid / senior
praca zdalna
rekrutacja online
959 dni temu

Stawka: 900 – 1100 PLN net+VAT/ dzień [B2B]

Lokalizacja: 100% zdalnie

Nasz Klient, firma z branży e-commerce, potrzebuje wsparcia Front-end Developera z VanillaJS do współpracy przy tworzeniu rozwiązania wpływającego na kluczowe wskaźniki. Wraz z pozostałymi zespołami opracowują wielokanałowy i innowacyjny proces wsparcia użytkownika, oparty o AI, NLP i ML. Odpowiadają za konfigurację kanałów, routing komunikacji oraz główny frontend procesu. W ramach projektu uproszczą ścieżkę użytkownika, skracając iteracyjnie liczbę kroków niezbędną do uzyskania pomocy.

Wymagania
  • Min. 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość JavaScript
  • Doświadczenie z VanillaJS i TypeScript
  • Dobra znajomość jęz. angielskiego [min. poziom B2]
Oferujemy
  • w pełni zdalną współpracę
  • wynagrodzenie 900 - 1100 PLN/day + VAT [B2B]
  • ubezpieczenie na życie
  • dostęp do prywatnej opieki medycznej
  • 50% dopłaty do karty Multisport
Aplikując zostaniesz poproszony o wyrażenie zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych na potrzeby udziału w procesie rekrutacyjnym przez KUBO Sp. z o. o. Spółka komandytowa oraz KUBO Tomasz Kowalski z siedzibą w Toruniu (87-100) przy ul. Grudziądzkiej 79, jako administratora danych, zgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 26 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 2016, Nr 119, RODO). Przypominamy, iż masz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.