• Młodszy Specjalista / Młodsza Specjalistka ds. Obsługi Stron Internetowych

    Medicover Sp. z o.o.   Warszawa, Al. Jerozolimskie 96    praca hybrydowa
    specjalista (mid)  umowa o pracę / zlecenie
    2 dni
    Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za: Wsparcie zespołu w utrzymaniu i rozwoju stron internetowych w oparciu o HTML, CSS w platformach Wordpress, Edito itp; Obsługa wizytówek Centrów Medycznych w Google My Business i odpowiadanie na opinie klientów; Analiza statystyk i wyników...
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie Front-end Developer Pomorskie
Front End Web Developer - Vue JS, Programista aplikacji mobilnych IOS Android

Recruit Europe Ltd.
pomorskie, Gdynia, Gdańsk, Sopot, Tczew, Malbork, Starogard Gdański, Bytów, Łeba, Ustka, Słupsk, Kwidzyn
praca stacjonarna
rekrutacja online
1042 dni temu

- web development for new portal site. To wspaniała okazja dla uzdolnionych kandydatów, którzy chcieliby pracować w międzynarodowym zespole.

Miejsce pracy: Gdynia, Gdańsk, Sopot, Tczew, Malbork, Starogard Gdański, Bytów, Łeba, Ustka, Słupsk, Kwidzyn

Opis stanowiska:
  • praca programisty aplikacji mobilnych w zakresie systemów iOS Android
  • współprojektowanie i współtworzenie Internet portal web site
  • wsparcie w rozwiązywaniu problemów informatycznych
  • dbanie o wysoką jakość kodu
  • prowadzenie i aktualizacja dokumentacji związanej z projektem
Wymagania:
  • znajomość projektowania UI/UX platform mobilnych (smartfonów, tabletów)
  • znajomość zagadnień obsługi interfejsów API (webservices)
  • mile widziana znajomość VueJS
  • mile widziana znajomosc C#, TypeScript, VueJS, WebRTC
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym oraz w zakresie czytania i rozumienia dokumentacji technicznej
  • kreatywność
  • analizować dane i wyciągać wnioski i budować nowe trendy
  • interesować się zagadnieniami z zakresu marketingu, analiz rynku, zarządzania i chcieć zdobyć ciekawe doświadczenie w tym obszarze
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodzę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)