Najnowsze oferty pracy

  • Programista aplikacji internetowych Angular

    Mergesoft sp. z o.o.   Poznań    praca hybrydowa / stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat   9 000 - 14 000 zł brutto/mies.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    18 godz.
    Zakres obowiązków: opracowywanie i implementacja logiki biznesowych aplikacji internetowych w zakresie odbierania i prezentowania danych oraz obsługi formularzy wprowadzania i edycji danych, implementacja wizualnych elementów aplikacji internetowych, tworzenie interaktywnych elementów...
Zobacz więcej ofert pracy

Frontend Developer (React)

Pearson Frank
pomorskie, Gdańsk, Gdynia, Sopot
praca stacjonarna
1690 dni temu

The Global Leader in Recruitment

Pearson Frank is an expert in placing Java, PHP, web, and mobile professionals across the development lifecycle—from testers and developers to technical leads and support analysts in markets such as financial services, manufacturing, retail, pharma and professional services.

Miejsce pracy: Gdańsk, Gdynia, Sopot

Frontend Developer

Dołącz do nowo tworzącego się zespołu energicznych, kreatywnych i zmotywowanych inżynierów, których głównych zadaniem jest dostarczanie doskonałych produktów z zakresu branży ubezpieczeniowej.

Pozycja wymaga minimum 3-letniego doświadczenia w tworzeniu interfejsu użytkownika oraz w budowaniu wieloplatformowych aplikacji internetowych, głównie przy użyciu HTML/CSS. Frontend Developer będzie bezpośrednio pracował z zespołem produktowym, programistami oraz CTO w metodologii Scrum oraz środowisku CI.

Do Twoich zadań będzie należało:

  • Tworzenie responsywnego interfejsu użytkownika dla zadań związanych z obsługą dużych ilości danych (m.in. modelowanie i wizualizacja danych) przy współpracy z UX designerami oraz backend developerami
  • Dodawanie nowych funkcjonalności które pozwolą klientom na zarządzanie swoimi danymi
  • Filtrowanie, wyszukiwanie oraz eksploracja danych; ich dodawanie i manipulowanie nimi
  • Testowanie pisanych aplikacji
  • Współpraca z pozostałymi członkami zespołu w celu identyfikacji interfejsów API

Wymagania:

  • Min.3-letnie doświadczenie w tworzeniu skalowalnych platform webowych (REST API oraz aplikacje oparte na mikroserwisach)
  • Roczne doświadczenie w pracy z React
  • Bardzo dobra znajomość JavaScript(ES6+), HTML5,CSS3
  • Ukończone studia z zakresu IT lub powiązanych dziedzin

Nice to have:

  • Python
  • Ruby

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o B2B w tym wliczony nielimitowany urlop
  • Elastyczny czas pracy oraz możliwość pracy zdalnej (2 dni w tygodniu)
  • Pracę w międzynarodowym środowisku (będziesz współpracował z biurem działającym w USA)
  • Dodatkowe wynagrodzenie w postaci % udziału w zyskach firmy oraz tokenów
  • Możliwość rozwoju oraz dodatkowe treningi