Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Frontend Developer

INTITEK Polska Sp. z o.o.

Gdańsk, Gdynia

6 dni temu

Najbardziej szalone projekty realizuje się poszerzając granice innowacji i postępu!

Zatrudniamy blisko 700 specjalistów we Francji, Polsce, Hiszpanii, Kanadzie, USA i Chinach. Grupa Intitek doradza i towarzyszy swoim Klientom w transformacji cyfrowej.

Intitek Polska ze swoimi oddziałami w Poznaniu, Gdańsku i Warszawie jest jednym z głównych graczy rynku outsourcingowego w Polsce. Działamy w obszarze specjalistycznych usług z zakresu IT oraz inżynierii.

TWOJE OBOWIĄZKI
  • Projektowaniu i implementowaniu nowych funkcjonalności w systemach bankowości internetowej
  • Rozwijaniu i utrzymywaniu istniejących aplikacji
  • Tworzeniu algorytmów i bibliotek wewnętrznych
  • Współpracy z reprezentantami różnych działów firmy przy zbieraniu wymagań
  • Współpracy, uzgadnianiu z architektami rozwiązań technicznych
  • Pisaniu testów dla tworzonego kodu
  • Prowadzeniu dokumentacji technicznej
WYMAGANIA
  • Znajomość Angular, Typescript oraz ekosystemu narzędzi Javascript
  • Znajomość HTML, CSS, SASS
  • Doświadczenie z systemami kontroli wersji GIT/SVN
  • Dobre zrozumienie architektury aplikacji internetowych
  • Znajomość zagadnień związanych z bezpieczeństwem aplikacji internetowych
  • Znajomość systemu kontroli wersji Git
  • MILE WIDZIANE
  • Znajomość bibliotek i narzędzi Java (Maven, Gradle, Spring Framework, JUnit, Log4j) lub C# ASP.NET MVC
OFERUJEMY
  • Pakiety relokacyjne;
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B;
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia i rozwoju zawodowego w nowoczesnej firmie;
  • Udział w innowacyjnych, międzynarodowych projektach, wyjazdy za granicę;
  • Profesjonalne szkolenia;
  • Prywatną opiekę medyczną.

Poznaj

«Najbardziej szalone projekty realizuje się poszerzając granice innowacji i postępu!» Zatrudniamy blisko 700 specjalistów we Francji, Polsce, Hiszpanii, Kanadzie, USA i Chinach. Grupa Intitek doradza i towarzyszy swoim Klientom w transformacji cyfrowej w dziedzinach związanych z trzema obszarami: • Intitek for Industry : transport, energetyka, telekomunikacja, przemysł ciężki • Intitek for Manufacturing : projektowanie, realizacja i uruchamianie maszyn testujących • Intitek for People : web, aplikacje, IoT, big data W Grupie Intitek łączymy liczne zasoby i talenty osób, które codziennie tworzą innowacyjne rozwiązania w zakresie cyfryzacji. Zachęcamy do uwolnienia swojej kreatywności po to, by sprostać najbardziej wymagającym Projektom. Dołącz do naszego Happy Digital World! Intitek Polska ze swoimi oddziałami w Poznaniu, Gdańsku i Warszawie jest jednym z głównych graczy rynku outsourcingowego w Polsce. Działamy w obszarze specjalistycznych usług z zakresu IT oraz inżynierii.

Poznaj stanowisko: Front-end Developer

Front-End Developer jest jedną z najbardziej pożądanych specjalności wśród programistów. Osoba na tym stanowisku jest odpowiedzialna za przygotowanie lub modernizacje witryny internetowej od strony wizualnej. Bierze udział w tworzeniu niezbędnego oprogramowania. Przy użyciu dostępnych technologii projektuje znajdujące się na niej elementy graficzne m.in. animacje i slidery oraz aplikacje. Dba także o ich ...
Front-end Developer Praca Front-end Developer