Najnowsze oferty pracy

  • Programista aplikacji internetowych Angular

    Mergesoft sp. z o.o.   Poznań    praca hybrydowa / stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat   9 000 - 14 000 zł brutto/mies.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    1 dni
    Zakres obowiązków: opracowywanie i implementacja logiki biznesowych aplikacji internetowych w zakresie odbierania i prezentowania danych oraz obsługi formularzy wprowadzania i edycji danych, implementacja wizualnych elementów aplikacji internetowych, tworzenie interaktywnych elementów...
Zobacz więcej ofert pracy

Frontend Developer

QUALENT SOFTWARE Sp. z o.o.
mazowieckie, Warszawa - Dolny Mokotów
praca stacjonarna
1688 dni temu

Miejsce pracy: Warszawa - Dolny Mokotów

Qualent jest firmą z bogatym doświadczeniem z zakresu doradztwa biznesowego związanego z wykorzystaniem technologii informatycznych oraz tworzenia oprogramowania "szytego na miarę" dla dużych przedsiębiorstw. Oferujemy usługi związane z tworzeniem i wdrażaniem oprogramowania, integracją i dostosowywaniem rozwiązań istniejących w przedsiębiorstwie, a także audytu jakości i konsultacji z zakresu poprawy wydajności i bezpieczeństwa.

Opis:
  • Praca przy projektach realizowanych dla dużych Klientów polskich i zagranicznych
  • Duża różnorodność projektów i technologii
  • Praca na Dolnym Mokotowie
Wśród zadań znajdą się m.in:
  • Tworzenie aplikacji webowych
  • Dbałość o poprawność i wydajność kodu źródłowego tworzonych aplikacji
  • Praca w wewnętrznych zespołach deweloperskich
Wymagania:
  • Bardzo dobra znajomość HTML, CSS, Javascript, JQuery, JS
  • Doświadczenie w pracy w projektach komercyjnych (min. 2 pełne lata)
  • Mile widziana znajomość Angular lub React
  • Rozwinięte umiejętności pracy zespołowej
Oferujemy:
  • Zatrudnienie w oparciu o B2B, umowa o dzieło, umowa o pracę
  • Pracę w elastycznych godzinach ( godziny dostępu do biura od 7 do 19, ew. w zależności od potrzeb, możliwość okazjonalnej pracy zdalnej)
  • Pracę przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii informatycznych
  • Wsparcie w zdobywaniu nowej wiedzy oraz możliwość rozwoju poprzez udział w szkoleniach stacjonarnych, on-line oraz programach rozwojowych (100% finansowania certyfikatów technicznych, 50% szkolenia)
  • Pakiet medyczny Medicover Zdrowie Extra
  • Pakiet sportowy Benefit Multisport wersja Open
  • Bardzo dobra, koleżeńska atmosfera pracy i partnerskie podejście do współpracy
  • Długoterminowe projekty
  • Integracje firmowe
Prosimy o załączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Administratorem danych jest Qualent Sp.zo.o.Sp.k. z siedzibą w Warszawie, ul. Zawrat 25. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.

Zgoda na przyszłe rekrutacje: „ Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Qualent Sp.zo.o.Sp.k. moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.”