Najnowsze oferty pracy

  • Programista aplikacji internetowych Angular

    Mergesoft sp. z o.o.   Poznań    praca hybrydowa / stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat   9 000 - 14 000 zł brutto/mies.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    17 godz.
    Zakres obowiązków: opracowywanie i implementacja logiki biznesowych aplikacji internetowych w zakresie odbierania i prezentowania danych oraz obsługi formularzy wprowadzania i edycji danych, implementacja wizualnych elementów aplikacji internetowych, tworzenie interaktywnych elementów...
Zobacz więcej ofert pracy

Frontend Developer

ASTEK Polska
mazowieckie
praca stacjonarna
1133 dni temu
ASTEK Polska jest częścią dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej Grupy ASTEK. Specjalizujemy się w outsourcingu kadry IT i realizacji projektów informatycznych. Zatrudniamy doświadczonych specjalistów dla liderów z obszarów bankowości, ubezpieczeń, telekomunikacji, hi-tech, farmacji i logistyki w Polsce i za granicą.

Salary: 94-112 PLN/h net+VAT/B2B (depending on skills and experience)

Location: 100% remote (office is located in Katowice)

Requirements:
  • min. 3 years of professional experience
  • University degree
  • experience in building rich TypeScript/JavaScript web applications, using leading frameworks and libraries, like React, Axios, SASS, Node, NPM, D3JS.
  • familiarity with browser rendering behavior, security and performance
  • ability to optimize look and feel for desktop (PC and Mac) and mobile (iPhone and Android)
  • solid understanding of UI design patterns and usability.
  • familiarity and experience with the W3C Accessibility Guidelines
  • experience with web asset optimization and content delivery networks.
  • experience using web build tools, such as Webpack, Babel
  • understanding and experience with unit testing with Jest, integration and end-to-end testing
  • english min. B2/C1
Nice to have:
  • knowledge of DevOps practices including Git, CI/CD, monitoring.
  • knowledge of OAuth2 (Google, Facebook, GitHub), WebWorkers, Prettier, JSLint, NGINX
  • experience in tests coverage tool
  • ability to prepare code configuration for multiple environments
Dlaczego warto z nami pracować?
  • Solid Foundations
  • Ambitious Projects
  • Individual approach and friendly atmosphere
  • Famous Brands
  • Inspiring Leaders
  • Flexibility
  • Extra Benefits
  • Referral System

Więcej informacji na temat Twoich danych przetwarzanych przez ASTEK Polska Sp. z o.o. znajdziesz tu: www.astek.pl/polityka-prywatnosci