• Młodszy Specjalista / Młodsza Specjalistka ds. Obsługi Stron Internetowych

    Medicover Sp. z o.o.   Warszawa, Al. Jerozolimskie 96    praca hybrydowa
    specjalista (mid)  umowa o pracę / zlecenie
    2 dni
    Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za: Wsparcie zespołu w utrzymaniu i rozwoju stron internetowych w oparciu o HTML, CSS w platformach Wordpress, Edito itp; Obsługa wizytówek Centrów Medycznych w Google My Business i odpowiadanie na opinie klientów; Analiza statystyk i wyników...
Zobacz więcej ofert pracy

Frontend Developer

ASTEK Polska
lubuskie
praca stacjonarna
1078 dni temu
ASTEK Polska jest częścią dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej Grupy ASTEK. Specjalizujemy się w outsourcingu kadry IT i realizacji projektów informatycznych. Zatrudniamy doświadczonych specjalistów dla liderów z obszarów bankowości, ubezpieczeń, telekomunikacji, hi-tech, farmacji i logistyki w Polsce i za granicą.

Opis stanowiska

Frontend Developer 100% zdalnie

Projekt z branży farmaceutyczno-medycznej

Wynagrodzenie: 18 000 pln netto/miesięcznie

Technologie: JavaScript ,ECMAScript 5 ,HTML5, CSS3, jQuery, Angular, Node.js, Ext-JS, Backbone,sql

Wymagania
  • Minimum 3 lata doświadczenia
  • Angielski B1/B2
  • Znajomość: HTML, struktury HTML , standardów W3C (w tym WAI)
  • Praktyczna znajomość SQL / programowanie, doświadczenie z bazami danych
  • Wymagane narzędzia: SVN / GIT /, JIRA, Adobe Suite Continuous Integration (Bamboo)
  • Praktyczna umiejętność tworzenia i modyfikowania warstwy frontendowej, przygotowania responsywnego projektu w oparciu o HTML5, CSS3 oraz frameworki takie jak Angular, jQueryUI, Modernizer, Twitter Bootstrap

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Stabilne zatrudnienie
  • Pracę na rzecz najbardziej rozpoznawalnych marek na rynku zarówno globalnych jak i polskich
  • Długoterminowe i interesujące projekty
  • Pracę z nowymi technologiami
  • Elastyczne formy współpracy
  • Zachowanie ciągłości projektów oraz pełne wsparcie podczas ich trwania
  • Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna i karta MultiSport)

Wynagrodzenie

Od 20000 do 30000 PLN

Dlaczego warto z nami pracować?

Więcej informacji na temat Twoich danych przetwarzanych przez ASTEK Polska Sp. z o.o. znajdziesz tu: www.astek.pl/polityka-prywatnosci