Fryzjer

Powiatowy Urząd Pracy w Lublińcu

Lubliniec

3 dni temu

Fryzjer
Miejsce pracy: Lubliniec
Numer: StPr/19/0086
OBOWIĄZKI:
ZAKRES OBOWIĄZKÓW: strzyżenie fryzur męskich, golenie, modelowanie; WYMAGANIA: wykształcenie zawodowe - fryzjer, mile widziane doświadczenie w zawodzie fryzjer;
Miejsce pracy:

Lubliniec

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 500 PLN

KONTAKT:
Sposób aplikowania:

za pośrednictwem urzędu

Adres:

Sobieskiego 9, 42-700 Lubliniec, powiat: lubliniecki, woj: śląskie

Dane kontaktowe:

Wioleta Gloc
343515280

Sposób kontaktu:

Wymagane dokumenty:

dokumenty aplikacyjne

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Lublińcu

Poznaj stanowisko: Fryzjer
Fryzjer to specjalista, który zajmuje się strzyżeniem włosów, pielęgnacją, czesaniem, układaniem, farbowaniem, myciem oraz goleniem zarostu. Zawód fryzjera należy do grupy zawodów usługowych. Osoba na tym stanowisku powinna mieć dyplom potwierdzający kwalifikacje zawodowe - zdobyty w szkole zawodowej lub technikum o profilu fryzjerskim. Poza tym mieć ...
Praca Fryzjer