Fryzjer

Powiatowy Urząd Pracy w Elblągu

Elbląg

1 dzień temu

Fryzjer
Miejsce pracy: Elbląg
Numer: StPr/20/0170
OBOWIĄZKI:
Strzyżenie, farbowanie, czesanie, sprzątanie II zmiany pn-pt 09.00-17.00/ 11.00 - 19.00 sob. 09.00 - 15.00 oferta pracy dla osób zamieszkujących tereny wiejskie
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Uprawnienia: umiejętności fryzjerskie

Wymagania inne:

Wykształcenie zasadnicze zawodowe, umiejętność strzyżenia, czesania, farbowania. Przerwa w zawodzie nie więcej niż 2 lata.

Miejsce pracy:

Elbląg

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:
Sposób aplikowania:

za pośrednictwem urzędu

Adres:

Saperów 24, 82-300 Elbląg, powiat: m. Elbląg, woj: warmińsko-mazurskie

Dane kontaktowe:

Bożena Sielezin
sielezin@elblag.praca.gov.pl
552376772

Sposób kontaktu:

Wymagane dokumenty:

cv+ skierowanie z PUP Elbląg

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Elblągu

Poznaj stanowisko: Fryzjer
Fryzjer to specjalista, który zajmuje się strzyżeniem włosów, pielęgnacją, czesaniem, układaniem, farbowaniem, myciem oraz goleniem zarostu. Zawód fryzjera należy do grupy zawodów usługowych. Osoba na tym stanowisku powinna mieć dyplom potwierdzający kwalifikacje zawodowe - zdobyty w szkole zawodowej lub technikum o profilu fryzjerskim. Poza tym mieć ...
Praca Fryzjer