Zobacz więcej ofert pracy

Full Stack Developer

HR Support
mazowieckie, Góra Kalwaria, Legionowo, Mińsk Mazowiecki, Otwock, Radom, Warszawa, Łomianki, Żyrardów, Piaseczno, Siedlce
praca stacjonarna
1638 dni temu

Agencja Personalna HR Support to doświadczony zespół specjalistów. Zapewniamy: Rekrutacje, Kampanie Filmowe i Obsługę Prawną. Do każdego podchodzimy z zaangażowaniem i empatią, dlatego zaufało nam już tak wielu Klientów jak i Kandydatów. Nr licencji Agencji: 14952.

Obecnie dla jednego z naszych Klientów, oferujących narzędzia software'owe i hardware'owe dla kontrahentów z branży logistycznej, transportowej i produkcyjnej, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Góra Kalwaria, Legionowo, Mińsk Mazowiecki, Otwock, Radom, Warszawa, Łomianki, Żyrardów, Piaseczno, Siedlce
OBOWIĄZKI:
  • tworzenie kodu, oprogramowania dla narzędzi oferowanych przez spółkę
  • praca zarówno na froncie, jak i backendzie
WYMAGANIA:
  • minimum 2-letnie doświadczenie w pracy z .Net (dotnet), C++, React, ReactNative
  • zainteresowanie nowoczesnymi rozwiązaniami IT
  • język angielski na poziomie komunikatywnym
  • umiejętność pracy zespołowej
PRACODAWCA OFERUJE:
  • możliwość pracy zdalnej
  • atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy
  • umowa o pracę lub B2B