Najnowsze oferty pracy

  • Regular Backend Developer

    Asseco Data Systems S.A.   Szczecin, ul. Królowej Korony Polskiej 21    praca stacjonarna
    specjalista mid / senior  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat
    3 dni
    Zadania: Rozwijanie webowej aplikacji podpisu elektronicznego oraz obiegu dokumentów w obszarze Usług Bezpieczeństwa i Zaufania (oprogramowanie SaaS o wysokich parametrach SLA) w języku Java.
Zobacz więcej ofert pracy

Full Stack Developer

ASTEK Polska
warmińsko-mazurskie
praca stacjonarna
1171 dni temu
ASTEK Polska jest częścią dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej Grupy ASTEK. Specjalizujemy się w outsourcingu kadry IT i realizacji projektów informatycznych. Zatrudniamy doświadczonych specjalistów dla liderów z obszarów bankowości, ubezpieczeń, telekomunikacji, hi-tech, farmacji i logistyki w Polsce i za granicą.

Currently we are looking for FULLSTACK DEVELOPER

Location: 100% remote

Salary: up to 800 PLN net + VAT / day, B2B (depending on experience and skills)

Start: ASAP

Requirements:
  • 3+ experience in at least 2 projects using required technologies as a fullstack developer.
  • Nice to have experience as a technical leader
  • Transforms business requirements into technical ones including funcional and non functional.
  • Creates technical analisys of epics and user stories, estimates tasks, implements complex backend and frontend solutions
  • Supports Technical Leader in desiging architecture and proposing new solutions
  • Has experience in implementing full set ot complex user stories. Is able to take simple to medium devops tasks
  • Fluent in English
Technical skills:
  • Java 8
  • Spring Stack (spring-boot, spring-data, spring-security)
  • MongoDB / Relational Database (MySQL, OracleDB, PostgresSQL)
  • Junit/Spock with Groovy
  • Jasmine/Mocha + Karma
  • CSS3, HTML
  • Docker
  • Git
  • Jira
  • Jenkins/Bamboo
  • Bitbucket/Gitlab/Github
  • Know practices: Clean Code, TDD, CI/CD
  • Experience in adaptive approach (SCRUM, iterative delivery)
Dlaczego warto z nami pracować?
  • Solid Foundations
  • Ambitious Projects
  • Individual approach and friendly atmosphere
  • Famous Brands
  • Inspiring Leaders
  • Flexibility
  • Extra Benefits
  • Referral System

Więcej informacji na temat Twoich danych przetwarzanych przez ASTEK Polska Sp. z o.o. znajdziesz tu: www.astek.pl/polityka-prywatnosci