Zobacz więcej ofert pracy

Fullstack Developer

Avenga
małopolskie
praca stacjonarna
rekrutacja online
1069 dni temu
Avenga jest światowym ekspertem w obszarze IT i transformacji cyfrowej. Świadczymy szeroką gamę usług - od doradztwa strategicznego, usług związanych z customer experience, tworzeniem oprogramowania oraz usługi outsourcingowe takie jak: staff augmentation, team leasing i permanent employment. Avenga to ponad 2500 profesjonalistów i 20-letnie doświadczenie. Jesteśmy obecni w Europie, Azji i USA.
Miejsce pracy: woj. małopolskie
Nr ref.: KWI/WAW/04

Avenga jest światowym ekspertem w obszarze IT i transformacji cyfrowej.

W ramach linii Transforming Industries świadczymy szeroką gamę usług – od doradztwa strategicznego, usług związanych z customer experience, projektowaniem rozwiązań, po tworzenie oprogramowania.  W ramach obszaru Avenga IT Professionals oferujemy outsourcing najwyższej klasy specjalistów w trzech modelach współpracy: staff augmentation, team leasing i rekrutacje stałe.

Łączymy kreatywność i innowacyjność z umiejętnością szybkiej realizacji kompleksowych projektów nastawionych na uzyskanie wymiernych korzyści oczekiwanych od dużego dostawcy rozwiązań IT.

Avenga to ponad 2500 profesjonalistów i 20-letnie doświadczenie w realizacji projektów IT.

Jesteśmy obecni w Europie, Azji i USA. W Polsce działamy od 2004 roku (poprzednio pod nazwą IT Kontrakt).

Avenga is a global IT and digital transformation champion. We deliver strategy, customer experience, solution engineering, managed services, software products and outsourcing services like: staff augmentation, team leasing and permanent employment.

Together, we are more than 2500 professionals with over 20 years of experience. We are present in Europe, Asia and the USA.

Opis stanowiska

  • Projekt, do którego poszukujemy specjalistów ma na celu rozwój aplikacji CRM klienta. Aplikacja istnieje w fazie MVP.
  • Zespół dedykowany CRMowi ma składać się z 3 do 5 osób oraz ma ogromną możliwość kreowania stacku technologicznego, architektury czy dostarczania oprogramowania.
  • Projekt w 60% rozwojowy i w 40% utrzymaniowy. Praca w większości będzie na backendzie.
Wymagania

  • Backend: Java (+ Spring, Maven, Hibernate, Zipkin, Kafka, Shell, Docker, Kubernetes)
  • Frontend: JavaScript, TypeScript, HTML, CSS, Angular
  • Bazy danych: PostgreSQL, MySQL
  • Repozytorium: Git / GitHub / GitLab
Prosimy o załączenie poniższej zgody w przesyłanej aplikacji: Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie moich danych osobowych niewymienionych w art. 221 § 1 Kodeksu pracy, ani innych przepisach szczególnych znajdujących zastosowanie zgodnie z art. 221 § 4 Kodeksu pracy, w celu przeprowadzenia rekrutacji przez Administratora – Avenga IT Professionals Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gwiaździsta 66, 53-413 Wrocław, na stanowisko Fullstack Developer.