Najnowsze oferty pracy

  • Operator maszyn (galwanizacja metali)

    BERGMAN Deutschland GmbH   mazowieckie
    relokacja do: Oferta pojawiła się w wynikach wyszukiwania ponieważ pracodawca zapewnia pomoc w relokacji do miejsca pracy. Jeśli nie chcesz widzieć ofert z relokacją, zaznacz w filtrach tryb pracy jaki Cię interesuje. Niemcy
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat   9 300 - 10 300 zł brutto/mies.  rekrutacja online
    2 dni
    Zadania: Obsługa maszyn produkcyjnych do galwanizacji metali; Przygotowywanie i zasilanie urządzeń w półprodukty; Kontrola jakości i zapewnienie ciągłości procesu produkcyjnego; Wykonywanie prac konserwacyjnych i kontrolnych na maszynach; Kontrola zużycia metali szlachetnych i optymalizacja procesu;
Zobacz więcej ofert pracy

Galwanizer / Chemik

Mennica XXI wieku Sp. z o.o.
mazowieckie, Somianka (Powiat wyszkowski)
praca stacjonarna
rekrutacja online
1128 dni temu

Ogłoszenie numer: 4346097, z dnia 2021-03-19

Miejsce pracy: mazowieckie, Somianka (Powiat wyszkowski)

Opis stanowiska

  • wykonywanie procesów galwanicznych (oksydacja / złocenie srebra, selektywne złocenie srebra; praca z kwasami)
  • dobór konfiguracji sprzętu laboratoryjnego i oprzyrządowania wymaganego do testów, badań lub kontroli procesu
  • wykonywanie testów i analiz kąpieli galwanicznych oraz dokumentowanie wyników
  • wykonywanie pomiarów grubości powłoki galwanicznej oraz dokumentowanie wyników
  • ocenę wizualną powłoki, kontrola jakości po procesach galwanicznych
  • współpraca z dostawcami odczynników chemicznych
  • przeprowadzanie kontroli wejściowej materiału
  • prowadzenie wymaganej dokumentacji
  • obsługę urządzeń załadunku i rozładunku materiałów
  • nadzór nad stanami zbiorników i kontenerów
  • dbanie o porządek na stanowisku pracy

Wymagania

  • wymagane doświadczenie na podobnym stanowisku lub doświadczenie w przygotowywaniu odczynników chemicznych, lub w posługiwaniu się materiałami trawiącymi min. 3 lata.
  • średniego wykształcenia technicznego/chemicznego lub ukończenia szkoły zawodowej w specjalności związanej z obróbką metali
  • podstawowej wiedzy technicznej/chemicznej
  • wiedza w zakresie materiałoznawstwa i rysunku technicznego będzie dodatkowym atutem;
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem;
  • zaangażowania i sumienności w wypełnianiu powierzonych obowiązków
  • efektywnej pracy w zespole, dokładności, rzetelności

Oferujemy

  • umowę o pracę
  • praca jednozmianowa w godzinach 8 - 16
  • możliwość pracy w weekendy

Wynagrodzenie

Od 5000 PLN