• Specjalista / Specjalistka w Wydziale Geodezji i Regulacji Stanów Prawnych

    Polskie Koleje Państwowe S.A.   Kraków    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat
    4 dni
    Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny(-a) m.in. za: Realizację zgłoszeń prac geodezyjnych na kolejowym terenie zamkniętym, Prowadzenie ewidencji operatów pomiarowych, Udostępnianie i reprodukcję dokumentacji zgromadzonej w Kolejowym Ośrodku Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej...
  • Geodeta

    ma.concept   Gdynia, Pomorski Park Naukowo Technologicznym    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę / zlecenie / kontrakt B2B  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    13 dni
    Zakres obowiązków: Praca terenowa (możliwe delegacje) Wykonywanie pomiarów terenowych Sporządzanie operatów, dokumentacji geodezyjnej
Zobacz więcej ofert pracy

Geodeta

GeoNord
opolskie
12 000 zł brutto/mies.
specjalista (mid)
pełny etat
umowa o pracę
praca stacjonarna
rekrutacja online
134 dni temu

GeoNord jest firmą konsultingową specjalizującą się w mapowaniu, geodezji i Geotechnice.

Do naszego zespołu potrzebujemy:

Geodeta

Miejsce pracy: Norwegia – miejscowość Alta (północna Norwegia)

Czym będziesz się zajmować?
  • Prowadzeniem prac terenowych związanych z pomiarami geodezyjnymi (np. przy budowie drogi)
  • Obsługiwanie dokumentacji z pomiarów i przetwarzanie danych
Wymagania:
  • Komunikatywny język angielski w mowie (konsultacje z zespołem w Norwegii)
  • Doświadczenie w wykonywaniu pracy w terenie (co najmniej dwa lata)
  • Umiejętność obsługi instrumentów geodezyjnych (tachimetr, odbiornik GNSS itp.)
  • Prawo jazdy kat. B
  • Wyższe wykształcenie kierunkowe (geodezja, inżynieria lądowa)
Dodatkowymi atutami będą:
  • Obsługa dronów
  • Praca z chmura punktów
  • Kalkulacja mas ziemnych
  • Posługiwanie się tachimetrem oraz odbiornikami GNSS
Oferujemy:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Wynagrodzenie w kwocie od 12 000 zł netto
  • Pracę w systemie rotacyjnym (około 2 tygodnie pracy, 2 tygodnie czas wolny od pracy)
  • Zakwaterowanie
  • Zwrot kosztów podróży do pracy i z powrotem (bilety lotnicze)
  • Rozpoczęcie pracy od zaraz