Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

GL Team Leader

ANTAL SP. Z O.O.

Bydgoszcz

17 dni temu

Antal jest liderem rekrutacji specjalistów i menedżerów oraz doradztwa HR. Marka obecna jest w 35 krajach, w Polsce działa od 1996 roku. Biura w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu oraz Gdańsku prowadzą projekty w Polsce i za granicą, dla największych globalnych oraz lokalnych przedsiębiorstw z wszystkich sektorów gospodarki.
Zespół Antal SSC & BPO dedykowany jest procesom rekrutacji w centrach usług wspólnych oraz kompetencji technicznych lub menedżerskich, jak i projekty wolumenowe, polegające na budowaniu nowej struktury lub nowego zespołu w bardzo krótkim czasie. W skład dywizji Antal SSC & BPO wchodzą podzespoły specjalizujące się w rekrutacji na stanowiska: Finance & Accountancy, Banking Operations, Payroll/HR, Legal Operations, Customer Service / IT Helpdesk, Purchasing, Supply Chain.

W Antal zajmujemy się rekrutacją do ponad 20 lat. Dzięki działaniu w 10 wyspecjalizowanych dywizjach, świetnie orientujemy się w aktualnych trendach branżowych. Precyzyjnie określamy specyfikę stanowiska, klasyfikując kluczowe umiejętności i niezbędne kwalifikacje. Naszą misją jest nie tylko znalezienie kandydata, którego kompetencje wpisują się w wymagania danego ogłoszenia, ale przede wszystkim stanowiska, spełniającego oczekiwania kandydata.

Aktualnie dla naszego międzynarodowego Klienta z sektora SSC/ BPO zlokalizowanego w Szczecinie, specjalizującego się w produkcji zawansowanych rozwiązań technologicznych, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Bydgoszcz
Zakres obowiązków:
  • Zarządzanie działaniami pracowników zespołu General Ledger oraz dbanie o terminowe i dokładne wykonywanie obowiązków;
  • Koordynacja procesu zamknięcia okresu rozliczeniowego;
  • Motywowanie i wspieranie członków zespołu przy codziennych wyzwaniach;
  • Organizacja szkoleń i treningów mających podnosić kompetencje pracowników;
  • Dbanie o prawidłowe wskaźniki KPI zespołu;
  • Bieżąca współpraca z innymi działami księgowymi firmy w celu osiągnięcia wysokiego standardu usług firmy;
  • Uczestnictwo i koordynacja działań przy projektach międzynarodowych.
Nasz Klient oferuje:
  • Zatrudnienie w międzynarodowej firmie na podstawie umowy o pracę;
  • Bogaty pakiet świadczenia socjalne (ubezpieczenie na życie, prywatna medyczna opieka medyczna, ZFŚS) oraz wiele innych dodatków oferowanych przez firmę;
  • Wynagrodzenie podstawowe wzbogacone o system premiowy;
  • Szkolenia wewnętrzne podnoszące kompetencje pracowników (z zakresu kompetencji twardych i miękkich);
  • Możliwość rozwoju umiejętności w zakresie zarządzania zespołem oraz wykorzystywanie ich w praktyce;
  • Dla osób chcących relokować się do Szczecina przewidziany jest pakiet relokacyjny.
Oczekiwania:
  • Minimum 3-letnie doświadczenie zawodowe w księgowości w obszarze GL/ RTR (sektor SSC, BPO) w tym na stanowisku Team Leader/ Supervisor/ Coordinator;
  • Wykształcenie wyższe magisterskie na kierunku Finanse i Księgowość lub pokrewnym;
  • Umiejętność zarządzania zespołem oraz organizacji i koordynacji ich pracy;
  • Biegła znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację biznesową;
  • Bardzo dobra znajomość i obsługa pakietu MS Office;
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość oprogramowania SAP lub Navision.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych (w szczególności: CV) przez administratora danych Antal Spółkę z ograniczona odpowiedzialnością z siedzibą we Wrocławiu (adres: ul. Gwiaździsta 66, 53 – 413 Wrocław), agencje zatrudnienia ujawniona w rejestrze Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 496, w celu prowadzenia procesów rekrutacyjnych z udziałem potencjalnych pracodawców – zgodnie z ustawa z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. Nr 133, poz.883 z późn. zm.) Mam świadomość, iż podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne oraz ze posiadam prawo dostępu do treści swoich danych i możliwości ich poprawiania, zmieniania oraz mody kowania - zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, zgoda może być odwołana w każdym czasie.

Poznaj stanowisko: Lider Zespołu (Team Leader)

Team leader, tłumaczony po prostu jako lider zespołu jest osobą menedżerem koordynującym i nadzorującym prace danego zespołu pracowników w firmie, przedsiębiorstwie lub instytucji. Jego zadaniem jest wyznaczanie bieżących i długofalowych zadań i celów dla poszczególnych członków zespołu, weryfikowanie czynionych przez nich postępów, nagradzanie i wyciąganie konsekwencji, motywowanie do działania. ...
Lider Zespołu (Team Leader) Praca Lider Zespołu (Team Leader)

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (771)
Wałbrzych (46)
Legnica (125)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (262)
Toruń (138)
Lubelskie:
Lublin (268)
Chełm (55)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (924)
Tarnów (89)
Nowy Sącz (78)
Mazowieckie:
Warszawa (2176)
Radom (172)
Płock (89)
Opolskie:
Opole (236)
Nysa (74)