Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Global Key Account Analyst

ROHLIG SUUS Logistics SA

Sokołów k. Janek

12 dni temu

Miejsce pracy: Sokołów k. Janek

W ROHLIG SUUS Logistics zarządzamy globalnymi łańcuchami dostaw. Naszymi klientami są zarówno światowe marki jak i lokalne przedsiębiorstwa. Pomagamy naszym klientom zwiększać konkurencyjność i efektywność operacji. Różnorodność doświadczeń i kompetencji naszego zespołu pozwala świadczyć usługi na wysokim poziomie i odnosić globalne sukcesy.

Oferujemy:
  • pracę w wielonarodowej organizacji z silną perspektywą;
  • atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet premii rocznych;
  • możliwości rozwoju zawodowego, szkoleń, otwartość na długoterminową współpracę;
  • pakiet świadczeń pozapłacowych (m.in. prywatna opieka medyczna, karta Multisport,  ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do wypoczynku, bony świąteczne).
Zadania:
  • przygotowywanie raportów sprzedaży, danych i analiz ad-hoc;
  • automatyzacja i optymalizacja procesów raportowania;
  • kompletowanie brakujących danych i rozwijanie ich jakości;
  • przeprowadzanie analiz kont globalnych;
  • dostarczanie danych na oczekiwanym poziomie;
  • ścisła współpraca z globalnym zespołem sprzedaży;
  • tworzenie i aktualizacja obsługi portalu klienta.
Oczekiwania:
  • wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: ekonomia, bazy danych, logistyka;
  • co najmniej roczne doświadczenie w pracy na bazach z dużą ilością danych;
  • bardzo dobra, praktyczna znajomość MS Excel i Access oraz  otwartość na poznawanie nowych narzędzi;
  • doskonałe umiejętności analityczne, dbałość o szczegóły, wielozadaniowość;
  • dobra znajomość języka angielskiego;
  • umiejętność pracy pod presją czasu;
  • prawo jazdy i gotowość do podróży służbowych;
  • doświadczenie w pracy z systemem i umiejętności w VBA, SQL będą dodatkowym atutem.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV w języku angielskim klikając przycisk aplikacyjny.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ROHLIG SUUS Logistics SA z siedzibą w Warszawie (02-235), przy ul. Równoległej 4A, moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji w celu realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dn. 27 kwietnia 2016 r.”

Poznaj

ROHLIG SUUS Logistics SA to jeden z najszybciej rozwijających się operatorów logistycznych w Polsce. Zajmujemy się szeroko pojętym zarządzaniem logistyką i transportem. Realizujemy procesy logistyczne w oparciu o transport drogowy, morski, lotniczy i kolejowy oraz infrastrukturę magazynową. Znajdujemy się z ścisłej czołówce przedsiębiorstw świadczących kompleksowe usługi TSL.

Poznaj stanowisko: Analityk Sprzedaży

Analityk sprzedaży, jak sugeruje sama nazwa stanowiska, analizuje wyniki sprzedaży poszczególnych produktów firmy lub przedsiębiorstwa. Pozyskane w ten sposób dane wykorzystywane są do kreowania polityki sprzedażowej firmy, mając na celu podwyższenie wyników finansowych. W analizowaniu wyników sprzedażowych osoba zatrudniona na tym stanowisku może skupiać się na poszczególnych produktach, ...
Analityk Sprzedaży Praca Analityk Sprzedaży

Aplikujesz na ogłoszenie

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (807)
Wałbrzych (68)
Legnica (100)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (252)
Toruń (144)
Lubelskie:
Lublin (247)
Chełm (36)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (928)
Tarnów (64)
Nowy Sącz (61)
Mazowieckie:
Warszawa (2245)
Radom (170)
Płock (96)
Opolskie:
Opole (252)