Główna Księgowa / Główny Księgowy

Goodwill

Piaseczno k. Warszawy

481 dni temu

Ogłoszenie numer: 2027880, z dnia 2018-08-13

Do biura rachunkowego położonego w podwarszawskim Piasecznie poszukujemy odpowiedniej osoby na stanowisko Głównej Księgowej/ Głównego Księgowego.

Miejsce pracy: mazowieckie / Piaseczno k. Warszawy

Opis stanowiska

  • nadzór nad zespołem: 10 księgowych oraz 2 specjalistki ds. Kadr i Płac,
  • sporządzanie deklaracji oraz sprawozdań zgodnie z ustawą o rachunkowości i prawem podatkowym,
  • prowadzenie ksiąg rachunkowych klientów biura,
  • bezpośrednia współpraca z klientami oraz urzędami.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe, najlepiej kierunkowe,
  • doświadczenie na ww. lub podobnym stanowisku min. 2 lata,
  • bardzo dobrej znajomości zasad rachunkowości oraz przepisów podatkowych,
  • mile widziana znajomość programu Symfonia,
  • doświadczenie w biurze rachunkowym.

Oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia w wybranej przez pracownika formie,
  • konkurencyjne warunki finansowe,
  • możliwość odbycia szkoleń w Stowarzyszeniu Księgowych lub CEDOZ,
  • oczywiście miłą atmosferę pracy i wsparcie reszty zespołu :)

Poznaj

GOODWILL HUMAN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Poznaj stanowisko: Główny Księgowy
Główny Księgowy jest to jedna z najważniejszych osób w firmie. Pracownik ten odpowiada za prezentowanie w sprawozdaniach - wszystkich przeprowadzonych operacji finansowych oraz za organizację, koordynację, monitorowanie i nadzór nad wszystkimi księgowymi aspektami działalności firmy, a także za pełnienie nadzoru nad przestrzeganiem prawa podatkowego w przedsiębiorstwie. Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku ...
Praca Główny Księgowy