Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Główna Księgowa / Główny Księgowy

IPK Sp. z.o.o.

Gdańsk, Gdynia, Sopot

40 dni temu

IPK (dawniej Instytut Promocji Kadr) jest ogólnopolską firmą doradztwa personalnego, działającą od 1991 roku. Trzydziestoosobowy zespół konsultantów i ekspertów pracuje dla klientów z całej Polski w czterech biurach - w Warszawie, Sopocie, Poznaniu i Wrocławiu.

Lokalizacja: Gdańsk, Gdynia, Sopot
Opis stanowiska:
  • nadzór merytoryczny i organizacyjny nad działem księgowości
  • prowadzenie rachunkowości zgodnie z polską ustawą o rachunkowości i przepisami podatkowymi
  • przygotowywanie rozliczeń podatkowych, sporządzanie deklaracji
  • nadzór nad prawidłowym tworzeniem i obiegiem dokumentów księgowych oraz prawidłowością rozliczeń podatkowych, analiza oraz optymalizacja procesów księgowych, podatkowych i kontroli wewnętrznej
  • prowadzenie ewidencji podatkowych, wymaganych rejestrów i dokumentów do celów podatkowych PIT, CIT i VAT
  • obsługa systemu bankowości elektronicznej
  • sporządzenie sprawozdań finansowych, raportów okresowych, rozliczeń podatkowych i deklaracji oraz raportów na potrzeby Zarządu, Grupy oraz banków i instytucji zewnętrznych( GUS,US,ZUS)
Wymagania:
  • doświadczenie w pracy na stanowisku głównego księgowego w firmie średniej wielkości
  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie związane z branżą budowlaną
  • dobra znajomość aktualnego ustawodawstwa dotyczącego rachunkowości, ze szczególnym uwzględnieniem kwestii podatkowych
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • znajomość MSR/MSSF
Oferujemy:
  • pracę w organizacji o ugruntowanej pozycji w Polsce
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • ciekawe możliwości rozwoju zawodowego

Poznaj

Poznaj stanowisko: Główny Księgowy
Główny Księgowy jest to jedna z najważniejszych osób w firmie. Pracownik ten odpowiada za prezentowanie w sprawozdaniach - wszystkich przeprowadzonych operacji finansowych oraz za organizację, koordynację, monitorowanie i nadzór nad wszystkimi księgowymi aspektami działalności firmy, a także za pełnienie nadzoru nad przestrzeganiem prawa podatkowego w przedsiębiorstwie. Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku ...
Praca Główny Księgowy