Zobacz więcej ofert pracy

Główna Księgowa

Arkada-Invest Sp. z o.o.
Bydgoszcz
praca stacjonarna
4897 dni temu

Ogłoszenie numer: 123900, z dnia 2010-11-30

Jesteśmy jednym z wiodących deweloperów w Bydgoszczy o stabilnej i cenionej pozycji rynkowej.

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Opis stanowiska

  • prowadzenie pełnej księgowości spółek wchodzących w skład grupy kapitałowej zgodnie z ustawa o rachunkowości oraz przepisami prawa podatkowego
  • odpowiedzialność za terminowe i prawidłowe rozliczenia podatkowe i księgowe
  • sporządzanie sprawozdań finansowych, raportów i analiz na potrzeby instytucji zewnętrznych i wewnętrznych firmy,
  • zapewnienie prawidłowego i rzetelnego funkcjonowania systemu finansowo-księgowego,
  • udział w pracach związanych z poprawą efektywności działania spółki, w tym nad wdrażaniem nowych systemów IT usprawniających pracę działu księgowości
  • nadzór i organizacja pracy zespołu księgowego

Wymagania

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne o profilu rachunkowość lub ekonomiczne poparte dodatkowymi kwalifikacjami kierunkowymi
  • minimum 5 lata doświadczenia kierunkowego, w tym 3 lata na stanowisku kierowniczym z odpowiedzialnością za księgowość i podatki. Doświadczenie w branży budowlanej będzie dodatkowym atutem.
  • doświadczenie w sporządzaniu rocznego sprawozdania finansowego oraz weryfikacji deklaracji podatkowych CIT i VAT
  • praktyczna znajomość ustawy o rachunkowości
  • zaawansowany Excel, biegłość w przetwarzaniu, analizie danych oraz sporządzaniu raportów zarządczych
  • znajomość języka angielskiego – mile widziana
  • praktyczna umiejętność zarządzania grupą osób
  • doświadczenie w pracy ze zintegrowanym systemem IT

Oferujemy

  • Pracę na samodzielnym stanowisku dającym możliwość pełnego wykorzystania i rozwinięcia posiadanych umiejętności.
  • Pracę w rozwijającej się i perspektywicznej firmie o stabilnej pozycji rynkowej.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

Idealny kandydat to osoba: z bardzo wysoką motywacją, nastawiona na efektywność w pracy w tym na wykorzystanie nowoczesnych narzędzi systemowych, z pasją do działania oraz nastawiona na partnerski kontakt z ludźmi.