Główny Energetyk

Globetek Sp. z o.o.

Zachodniopomorskie

25 dni temu

Globetek jest międzynarodową agencją rekrutacyjną wyspecjalizowaną w usługach dla przedsiębiorstw sektora przemysłowego. Działając na globalnym rynku współpracuje z największymi korporacjami branży energetycznej, petrochemicznej, budowlanej, konstrukcyjnej czy produkcji i automatyki, pozyskując dla nich wykwalifikowaną kadrę i dostarczając zaawansowane rozwiązania HR.

Globetek Sp. z o.o. to firma świadcząca usługi w zakresie rekrutacji kadry inżynierskiej, menedżerskiej i specjalistów niższego szczebla dla polskich i międzynarodowych firm z branży energetycznej, petrochemicznej oraz budownictwa i produkcji przemysłowej. Dla naszego Klienta działającego w branży chemicznej poszukujemy kandydatów na stanowisko Główny Energetyk.

Zakres obowiązków:
  • Opiniowanie dokumentacji technicznej. Między innymi opiniowanie P&ID, PLD  z punktu widzenia poprawności uruchamiania, normalnej eksploatacji zatrzymania i przygotowania urządzeń do remontu,
  • analiza funkcjonowania systemów bezpieczeństwa (ESD shutdown logic) a także opiniowanie i  udział w odbiorach tych systemów,
  • Udział w procedurach FAT i RAM,
  • Udział w zespołach oceny ryzyka związanych z rozwiązaniami projektowymi,
  • Udziału w pracach Zespołu Rozruchowego (Integrated Commissioning Start-up Team),
  • Udział w przygotowaniu instrukcji z zakresu energetyki oraz organizacji struktur utrzymania ruchu,
  • Nadzór i koordynację działań w zakresie utrzymania infrastruktury elektroenergetycznej w pełnej sprawności technicznej, gotowości ruchowej i bezpieczeństwie technicznym,  maszyn i urządzeń.
  • Diagnostyka uszkodzeń i awarii, planowanie remontów, kontrola stanu instalacji w zakresie prowadzonej branży,
  • Organizacja i prowadzenie odbiorów od dostawców,
  • zarządzanie utrzymaniem ruchu i remontów w ramach branży elektrycznej,
  • nadzór nad okresowymi przeglądami, konserwacją i pomiarami systemów odprowadzania elektryczności statycznej.
Wymagania:
  • Wykształcenie kierunkowe: Elektryczne, energetyka, automatyka lub pokrewne,
  • Co najmniej 4 lat na podobnym stanowisku,
  • Znajomość SAP, ISO,
  • Wiedza zawodowa z zakresu konfiguracji, rozruchu, obsługi, konserwacji systemów i przyrządów pracujących w pętlach sygnałowych w środowisku zagrożonym wybuchem,
  • Praktyczna znajomość procedur pozwoleń na prace,
  • Dobra znajomość języka angielskiego,
Oferujemy:
  • Umowa o pracę,
  • System premiowy,
  • Pakiet szkoleń,
  • Opiekę medyczną,

Przesyłając CV w odpowiedzi na powyższe ogłoszenie jednocześnie oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Politykę Prywatności Globetek Sp. z o.o., zamieszczoną na stronie www.globetek.pl.

Oświadczam również, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Globetek Sp. z o.o. z siedzibą w Chorzowie 41-506, ul. Leśna 83, dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnie trwających i przyszłych procesów rekrutacyjnych, zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U.2002 r. Nr 101 poz. 926 ze zm.), w tym na udostępnianie ich w powyższym zakresie klientom Globetek Sp. z o.o.

Rozumiem ponadto, że podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne oraz ze posiadam prawo dostępu do treści swoich danych i możliwości ich poprawiania, zmieniania oraz modyfikowania - zgodnie z przepisami ww. Ustawy o Ochronie Danych Osobowych, a zgoda na przetwarzanie moich danych może być przeze mnie odwołana w każdym czasie.

Poznaj

Dlaczego warto wybrać Globetek?

Globetek jest międzynarodową agencją rekrutacyjną wyspecjalizowaną w usługach dla przedsiębiorstw sektora przemysłowego. Współpracuje z największymi firmami budowlanymi oraz produkcyjnymi, głównie z branży energetycznej i  petrochemicznej, pozyskując dla nich wykwalifikowaną kadrę i dostarczając zaawansowane rozwiązania HR.

Z sukcesem realizuje wymagające projekty rekrutacyjne i doradcze w oparciu o innowacyjne narzędzia i doświadczenia zespołu profesjonalistów. Dzięki temu cieszy się uznaniem Klientów i zaufaniem rekrutowanych Pracowników. Stale dba o najwyższą jakość świadczonych usług oraz najlepsze warunki zatrudnienia. Globetek jest jedną z nielicznych agencji, która dedykuje swoje usługi ściśle określonym sektorom przemysłu. Konsultanci specjalizują się w rekrutacji do branż:energetyka, nafta i gaz, odnawialne źródła energii, produkcja, transport i spedycja, budownictwo infrastrukturalne i komercyjne. Dzięki doświadczeniu oraz rozumienie potrzeb przedsiębiorstw tych sektorów jest wyjątkowym partnerem w biznesie.

Proces rekrutacji w Globetek

KrokPrzesłanie CV do Globetek
KrokWstępny wywiad telefoniczny
KrokSpotkanie z rekruterem Globetek
KrokPierwsze spotkanie z pracodawcą
KrokKolejne spotkanie z pracodawcą
KrokFinał
Poznaj stanowisko: Energetyk
Energetyk, jak sugeruje sama nazwa stanowiska, jest specjalistą w zakresie pozyskiwania i wykorzystywania różnorodnych rodzajów energii. W zależności od tegoż rodzaju wyróżnia się termoenergetyków, wyspecjalizowanych w energii cieplnej, hydroenergetyków zajmujących się energią wodną, aeroenergetyków (energia pozyskiwana przy pomocy wiatru), energetyków jądrowych, oraz najczęściej ...
Praca Energetyk