Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
Główny Konstruktor

MPW MED.INSTRUMENTS
mazowieckie
praca stacjonarna
4617 dni temu

Ogłoszenie numer: 166824, z dnia 2011-09-28

Jedyny w kraju producent wirówek laboratoryjnych i medycznych istniejący od 1948 roku. Sprzedaż do ponad 50 krajów na całym świecie.

Miejsce pracy: mazowieckie

Opis stanowiska

  • Nadzór nad pracą konstruktorów
  • Prowadzenie nadzoru nad projektami konstrukcyjnymi wyrobów
  • Prowadzenie dokumentacji wynikających z norm ISO

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczn, elektromechaniczne, elektroniczne lub mechaniczne
  • Doświadczenie w kierowaniu zespołem (min. 3 lata)
  • Znajomość norm ISO 9001:2008, 131485:2003
  • Dobra znajomość języka angielskiego (udokumentowana)
  • Biegła obsługa programów komputerowych: CAD, PROTEL DXP, Ms Office
  • Zdolności interpersonalne, zaangażowanie, otwartość na nowe wyzwania

Oferujemy

  • Ciekawą pracę w tworzeniu urządzeń na poziomie światowym.