Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Główny Księgowy

Olsa Poland Sp. z o.o.

Kostrzyn Nad Odrą

8 dni temu

OLSA Poland sp. z o.o. należała do włoskiego koncernu OLSA GROUP produkującego

lampy samochodowe.

Firma zatrudnia 2200 osób i posiada 5 fabryk na całym świecie. Zakład Produkcyjny
w Kostrzynie nad Odrą jest największy spośród wszystkich w grupie i zatrudnia obecnie 1106 osób.

W październiku 2018 r.,  MAGNA International podpisała umowę o przejęcie OLSA Poland.

MAGNA jest światowym dostawcą części samochodowych.

Olsa GROUP rozszerzy możliwości MAGNY w projektowaniu, konstruowaniu i produkcji tylnych świateł w każdym regionie świata.

Miejsce pracy: Kostrzyn Nad Odrą

Zakres zadań:

  • Prowadzenie rachunkowości Spółki w oparciu o obowiązujące standardy i z uwzględnieniem przepisów
  • Sporządzanie deklaracji podatkowych (VAT, CIT)
  • Sporządzanie sprawozdań finansowych
  • Nadzór nad pracą działu księgowego
  • Raportowanie oraz nadzór nad raportowaniem na potrzeby spółki i instytucji zewnętrznych (US, ZUS, GUS, NBP)
  • Zarządzanie środkami pieniężnymi i rachunkami bankowymi
  • Współpraca z audytorami zewnętrznymi i wewnętrznymi Spółki
  • Współtworzenie i kontrola obiegu dokumentów księgowo-finansowych w spółce
  • Wspomaganie procesów decyzyjnych w firmie

Wymagania:

  • min 2-3 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży produkcyjnej
  • doskonała praktyczna znajomość przepisów z zakresu rachunkowości i podatków
  • znajomość IFRS/US GAAP będzie dodatkowym atutem
  • dobra organizacja pracy i samodzielność w działaniu
  • znajomość j. angielskiego

Oferujemy:

  • stabilną i ciekawą pracę w międzynarodowym środowisku,
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • dofinansowanie do grupowego ubezpieczenia na życie.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV

za pomocą przycisku:

Bardzo proszę o zamieszczenie w Państwa CV klauzuli:

Na podstawie art. 7 ust. 1 RODO oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora, którym jest OLSA Poland sp. z o.o, moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji na stanowisko brygadzista. Wyrażam nadto zgodę na przetwarzanie ww. danych osobowych w sposób zautomatyzowany, Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie zgodnie z art. 4 pkt 11 RODO.

Poznaj

Olsa POLAND Sp. z o. o.

Firma OLSA Poland Sp. z o. o. jest producentem lamp wewnętrznych i zewnętrznych dla branży motoryzacyjnej.

Poznaj stanowisko: Główny Księgowy (Chief Accountant)

Chief Accountant, tłumaczony także w języku polskim jako główny księgowy, to osoba odpowiedzialna za całokształt formalności finansowych w obrębie firmy lub przedsiębiorstwa. Jako bezpośredni zwierzchnik działu księgowości, chief accountant sprawuje nadzór i kontrolę nad poprawnym realizowaniem zadań podległego personelu. Bada zgodność przeprowadzanych i księgowanych operacji z powszechnie obowiązującymi w tym zakresie ...
Główny Księgowy (Chief Accountant) Praca Główny Księgowy (Chief Accountant)

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

- Wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest Olsa Poland Sp. z o.o..

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (747)
Wałbrzych (64)
Legnica (104)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (262)
Toruń (166)
Lubelskie:
Lublin (269)
Chełm (52)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (983)
Tarnów (95)
Nowy Sącz (82)
Mazowieckie:
Warszawa (2324)
Radom (177)
Płock (75)
Opolskie:
Opole (247)
Nysa (90)