Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie
Główny księgowy

Fundacja Wspólnota Nadziei
małopolskie, Kraków oraz Więckowice k/Zabierzowa
praca stacjonarna
6977 dni temu

Ogłoszenie numer: 9605, z dnia 2005-04-14

Fundacja Wspólnota Nadziei jest organizacją pożytku publicznego, działającą na rzecz osób dotkniętych autyzmem oraz ich rodzin.

Miejsce pracy: małopolskie, Kraków oraz Więckowice k/Zabierzowa

Opis stanowiska

Zadania: - prowadzenie pełnej księgowości Fundacji, - sporządzanie sprawozdań finansowych oraz deklaracji podatkowych, - realizacja wszelkich działań związanych z naliczaniem i wypłatami wynagrodzeń dla pracowników, - przygotowywanie raportów operacyjnych oraz analiz finansowych, - opracowywanie i modyfikacja planu kont.

Wymagania

- wykształcenie wyższe ekonomiczne (preferowane: rachunkowość, finanse), - co najmniej 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku, - znajomość programów MS Office, RAKS, PŁATNIK, - znajomość aktualnych regulacji ZUS, ubezpieczeń społecznych oraz prawa podatkowego, - bardzo dobre umiejętności interpersonalne, - mile widziana znajomość problematyki organizacji pożytku publicznego.

Oferujemy

Zapewniamy: - zatrudnienie na część etatu, - pracę, dającą satysfakcję z realizacji zadań społecznie użytecznych (praca na rzecz osób z autyzmem).