Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Główny Specjalista w Biurze Zarządzania Ryzykiem

Polskie Sieci Elektroenergetyczne S.A.

Konstancin-Jeziorna

52 dni temu

Polskie Sieci Elektroenergetyczne S.A. poszukują kandydatów na stanowisko:

Nr Ref.: BR/GS/12/18

Podstawowy zakres obowiązków na stanowisku:

  • udział w opracowywaniu i implementacji koncepcji rozwiązań analitycznych,
  • udział w budowie zaawansowanych modeli analitycznych,
  • udział w tworzeniu narzędzi obliczeniowych m.in. skryptów/ pakietów R,
  • przeprowadzanie złożonych analiz ilościowych/ statystycznych,
  • przeprowadzanie testów użyteczności nowych narzędzi i rozwiązań analitycznych,
  • tworzenie raportów i prezentacji podsumowujących wykonane prace analityczne,
  • udział w projektowaniu i implementacji dashboardów i in. do automatyzacji tworzenia analiz/ wizualizacji.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki ścisłe, np. ekonometria i informatyka, metody ilościowe w ekonomii, matematyka, fizyka),
  • co najmniej 3 lata stażu pracy na stanowisku o zbliżonym zakresie zadań,
  • doświadczenie w pracy z dużymi zbiorami danych,
  • doświadczenie w budowie modeli analitycznych i/ lub narzędzi analitycznych,
  • praktyczna znajomość co najmniej jednego z wymienionych języków programowania: R, Matlab/Octave, Python,
  • znajomość metod zaawansowanej analizy danych (m.in. danych statystycznych, metod analizy szeregów czasowych, algorytmów klasyfikacyjnych, podstaw machine learning),
  • umiejętność przygotowywania i prowadzenia prezentacji,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie C1 (mile widziana znajomość słownictwa z zakresu ekonomii, matematyki),
  • umiejętność rozwiązywania problemów,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • umiejętność analitycznego i koncepcyjnego myślenia,
  • zorientowanie na wyniki i realizację celów strategicznych,
  • umiejętność zwięzłego podsumowywania wyników analiz oraz jasnego komunikowania wniosków z przeprowadzanych analiz,
  • samodzielność i inicjatywa w działaniu.

Mile widziane:

  • znajomość SQL i relacyjnych baz danych (np. SQLite, PostgreSQL),
  • znajomość innych języków oprogramowania np. C, C#/C++, VBA,
  • znajomość technik optymalizacji.

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Oceny Ryzyka

Specjalista do spraw oceny ryzyka jest pracownikiem wyspecjalizowanym w analizowaniu i porównywaniu potencjalnego ryzyka, związanego z realizacją danego projektu, finalizacją transakcji lub wdrożeniem produktu czy usługi na rynek. Specjalista opracowuje w odniesieniu do każdego przypadku ekspertyzę, w której zawiera prognozę niesionego za sobą ryzyka finansowego. Specjalista do spraw oceny ryzyka bierze czynny udział w ...
Specjalista ds. Oceny Ryzyka Praca Specjalista ds. Oceny Ryzyka

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (793)
Wałbrzych (55)
Legnica (93)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (230)
Toruń (129)
Lubelskie:
Lublin (255)
Chełm (38)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (897)
Tarnów (50)
Nowy Sącz (74)
Mazowieckie:
Warszawa (2242)
Radom (173)
Płock (104)
Opolskie:
Opole (250)
Nysa (69)