Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Główny Specjalista Wydziału Energetycznego

Telewizja Polska S.A.

Warszawa

29 dni temu

Telewizja Polska S.A. poszukuje kandydatów i kandydatek zainteresowanych pracą

w Ośrodku Inwestycji i Transportu na stanowisku:

Zakres obowiązków obejmuje:

  • utrzymanie w pełnej sprawności eksploatacyjnej urządzeń i instalacji elektroenergetycznych:
    • eksploatację, nadzór nad utrzymaniem w sprawności, wykonywanie okresowych przeglądów
      i konserwacji urządzeń i instalacji elektroenergetycznej,
    • zlecanie usuwania usterek oraz napraw awaryjnych,
    • planowanie modernizacji, remontów, opracowywanie harmonogramów przeglądów,
    • opiniowanie projektów inwestycyjnych, modernizacyjnych i remontowych,
    • organizowanie i uczestniczenie w komisjach odbiorów,
    • zapewnienie ciągłości dostaw czynników energetycznych,
    • nadzór nad instalacjami i urządzeniami energetycznymi oraz systemami monitoringu BMS
      w tym zakresie,
    • nadzór nad realizacją umów i usług świadczonych przez podmioty zewnętrzne,
    • raportowanie i nadzorowanie stanu wykonania oglądów codziennych, prac eksploatacyjnych oraz przeglądów okresowych i badań/pomiarów,
    • przygotowywanie instrukcji wewnętrznych w zakresie prac realizowanych przez Wydział,
  • prowadzenie dokumentacji technicznej oraz opracowywanie instrukcji eksploatacyjnych i bhp,
  • wykonywanie uzgodnień, przygotowanie założeń technicznych i udział w postępowaniach
    o udzielenie zamówienia publicznego (w tym na dostawy energii elektrycznej), we współpracy
    z Biurem Zakupów i Zamówień Publicznych, zgodnie z obowiązującymi w Spółce procedurami.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowana elektrotechnika,  elektroenergetyka,  automatyka),
  • 3 lata doświadczenia zawodowego w pracy przy eksploatacji systemów elektroenergetycznych SN,  NN i urządzeń zasilania gwarantowanego,
  • znajomość przepisów BHP oraz organizacji pracy w energetyce,
  • znajomość Pakietu MS Office,
  • uprawnienia energetyczne grupy I w zakresie E i D.

Mile widziane:

  • znajomość systemów ewidencji awarii,
  • znajomość zagadnień automatyki budynkowej,
  • znajomość oprogramowania: AutoCad, NormaPro,
  • doświadczenie w obsłudze platformy zakupowej, przeprowadzaniu zapytań ofertowych, sporządzaniu opisów przedmiotu zamówienia, redagowanie pism,
  • znajomość systemów BMS,
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem,
  • uprawnienia do projektowania,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy, w oparciu o umowę o pracę,
  • adekwatne wynagrodzenie i dogodne warunki pracy.

Poznaj stanowisko: Energetyk

Energetyk, jak sugeruje sama nazwa stanowiska, jest specjalistą w zakresie pozyskiwania i wykorzystywania różnorodnych rodzajów energii. W zależności od tegoż rodzaju wyróżnia się termoenergetyków, wyspecjalizowanych w energii cieplnej, hydroenergetyków zajmujących się energią wodną, aeroenergetyków (energia pozyskiwana przy pomocy wiatru), energetyków jądrowych, oraz najczęściej ...
Energetyk Praca Energetyk

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (709)
Wałbrzych (73)
Legnica (111)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (250)
Toruń (151)
Lubelskie:
Lublin (256)
Chełm (53)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (900)
Tarnów (97)
Nowy Sącz (86)
Mazowieckie:
Warszawa (2253)
Radom (170)
Płock (74)
Opolskie:
Opole (242)
Nysa (81)