Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
Główny Specjalista

Biuro Rzecznika Praw Obywatelskich
mazowieckie
praca stacjonarna
5551 dni temu

Ogłoszenie numer: 57190, z dnia 2009-02-20

Biuro Rzecznika Praw Obywatelskich - Zespół Prawa Karnego Wykonawczego

Miejsce pracy: mazowieckie

Opis stanowiska

    Systematyczna wizytacja zakładów karnych, aresztów śledczych, pomieszczeń dla osób zatrzymanych jednostek organizacyjnych Policji, policyjnych izb dzoecka, izb wytrzeźwień, zakładów poprawczych, schronisk dla nieletnich, młodzieżowych ośrodków socjoterapii oraz młodzieżowych ośrodków wychowawczych.

Wymagania

  • obywatelstwo polskie;
  • wykształcenie prawnicze lub ukończone studia mgr w zakresie pedagogiki resocjalizacyjnej bądź resocjalizacji osób społecznie niedostosowanych albo socjologiczne;
  • co najmniej siedmioletnie doswiadczenie zawodowe - preforowane w pracy penitencjarnej lub trudna ( zdemoralizowaną ) młodzieżą;
  • znajomosc zagadnień z zakresu prawa karnego wykonawczego lub postepowania w sprawach nieletnich;
  • dobra znajomosć jednego z języków obcych: preferowany język angielski lub rosyjski;
  • umiejetnosć sporzadzania opracowań analitycznych, dokonywania analiz dokumentów.

Oferujemy

  • Stabilna pracę.