Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Grafik

MM Conferences S.A.

Lubuskie

1 dzień temu

MM Conferences S.A. to wiodący i niezależny organizator spotkań biznesowych w Polsce. Rokrocznie przygotowujemy kilkaset projektów szkoleniowo-konferencyjnych. Wiele z nich posiada własną markę i ugruntowaną pozycję na rynku. Spółka, która powstała w 2008 roku stała się liderem jeśli chodzi o konferencje dedykowane dla branży telekomunikacyjnej i mediów. Gwarantem jakości organizowanych wydarzeń jest zarówno współpraca z czołowymi graczami rynku jak również zespół doświadczonych managerów, producentów oraz handlowców.

Grafik
Opis stanowiska:
  • Przygotowywanie projektów graficznych dla różnorodnych zastosowań (broszury, oferty, katalogi, grafiki na strony www i kanały social media)
  • Przygotowanie grafik na potrzeby online i do druku
  • Tworzenie identyfikacji wizualnej produktów
  • Edycja graficzna obrazów i zdjęć
Wymagania:
  • Znajomość pakietu Adobe (Premiere Pro, Photoshop, Illustrator, InDesign)
  • Znajomość zasad przygotowania projektów do druku (DTP)
  • Kreatywność
  • Samodzielność
  • Rozwinięty zmysł estetyczny
  • Łatwość wizualizacji koncepcji graficznych
  • Komunikatywność
Oferujemy:
  • Możliwość nawiązania dłuższej współpracy
  • Standardowe godziny pracy (jest to praca zdalna, ok 80 godzin w miesiącu)
  • Terminowość wypłat
  • Różnorodność zadań

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.

Poznaj

Poznaj stanowisko: Grafik

Grafik jest to osoba, która odpowiada za przygotowanie i realizację oraz koordynację projektów graficznych. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: przygotowywanie projektów graficznych, np. reklam, materiałów promocyjnych, broszur, produktów, itd. Poza tym musi współpracować z agencjami reklamowymi, mediami i partnerami oraz odpowiada za adaptację projektów ...
Grafik Praca Grafik

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

- Wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest MM Conferences S.A..

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (652)
Wałbrzych (63)
Legnica (118)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (256)
Toruń (132)
Lubelskie:
Lublin (228)
Chełm (34)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (842)
Tarnów (83)
Nowy Sącz (82)
Mazowieckie:
Warszawa (1975)
Radom (170)
Płock (71)
Opolskie:
Opole (225)
Nysa (65)