Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Grafik

Solid Security Sp. z o.o.

Warszawa Mokotów

42 dni temu

Grafik
Miejsce pracy: Warszawa Mokotów

Zadania:

  • Tworzenie materiałów wewnętrznie dla firmy: reklam, ulotek, plakatów
  • Projektowanie banerów na potrzeby kampanii marketingowych
  • Adaptacja podstron portali i aplikacji na bazie istniejących projektów

Wymagamy:

  • Wyobraźni, kreatywności, pomysłowości, dbałości o szczegóły
  • Biegłej znajomości pakietu Adobe CC (Photoshop, Illustrator, InDesign); CorelDRAW
  • Umiejętności pracy w zespole
  • Doświadczenia w przygotowywaniu materiałów do druku i publikowanych w sieci

Oczekujemy:

  • Doświadczenia w projektowaniu podpartego portfolio załączonego do CV
  • Otwartości, komunikatywności, bezkonfliktowości
  • Umiejętności bliskiej współpracy z działem zakupów
  • Odpowiedzialności, umiejętności pracy pod presją czasu, dotrzymywania terminów, umiejętności organizacji swojej pracy

Oferujemy:

  • Przyjazną atmosferę w profesjonalnym zespole
  • Umowę o pracę
  • Pracę od poniedziałku do czwartku w godzinach 9-17

Poszukujemy osoby zmotywowanej, komunikatywnej, o wysokiej kulturze osobistej, otwartej na dzielenie się wiedzą i chętnej do poszerzania swoich kompetencji.

Poznaj

Poznaj stanowisko: Grafik
Grafik jest to osoba, która odpowiada za przygotowanie i realizację oraz koordynację projektów graficznych. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: przygotowywanie projektów graficznych, np. reklam, materiałów promocyjnych, broszur, produktów, itd. Poza tym musi współpracować z agencjami reklamowymi, mediami i partnerami oraz odpowiada za adaptację projektów ...
Praca Grafik