Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
HANDLOWCA | Konstrukcji żelbetowych dla przemysłu, środowiska, rozwiązań infrastrukturalnych oraz komunalnych

Precon Polska Sp. z o.o.
mazowieckie, Warszawa / Teren pracy: Cała Polska
praca stacjonarna
5566 dni temu

Ogłoszenie numer: 59020, z dnia 2009-03-06

Dołącz do nas Lider branży budowlanej w prefabrykacji żelbetowej firma Precon Polska Sp. z o.o. (HeidelbergCement Group) poszukuje osoby na stanowisko:

HANDLOWCA
Konstrukcji żelbetowych dla przemysłu, środowiska, rozwiązań infrastrukturalnych oraz komunalnych

Miejsce pracy: mazowieckie, Warszawa / Teren pracy: Cała Polska

Opis stanowiska

Zatrudniona osoba odpowiedzialna będzie za sprzedaż prefabrykowanych wyrobów i konstrukcji z żelbetu typu: zbiorniki, stadiony, hale produkcyjne, elementy sprężone itp. W skład procesu sprzedaży wchodzi analiza techniczna założeń rozwiązania konstrukcji, rozmowy z projektantami, produkcją, montażem, przygotowanie kalkulacji, oferty, negocjacje z klientem (głównie instytucjonalnym), przygotowanie umowy, kontakty handlowe podczas realizacji, finalizacja tematu. Biorąc pod uwagę skalę rozwiązań często będziesz korzystać z asysty i współpracy innych osób w firmie, jednak to Ty wiedziesz prym i wychodzisz z inicjatywą. Doświadczenie handlowe zorientowane na obiekty o charakterze inwestycyjnym, najchętniej budowlane, jest ważne. Ze względu na charakter pracy i kontakty robocze wymagane jest wykształcenie techniczne – co najmniej średnie. Powinien to być urodzony handlowiec o wykształceniu technicznym, dlatego sam poziom wykształcenia nie stanowi tu jednoznacznej wykładni przydatności. Kładziemy nacisk na bezpośrednie kontakty z klientem, zatem należy liczyć się z częstymi kilkudniowymi wyjazdami w całym kraju. Komunikatywna znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem, gdyż mamy wiele kontaktów z naszymi firmami siostrami za granicą.

Wymagania

  • minimum 2-letniego doświadczenia w branży budowlanej,
  • wykształcenie techniczne – preferowane budowlane,
  • wskazana znajomość rynku budownictwa: kierunki przemysłowy, komunalny, infrastrukturalny,
  • predyspozycje handlowe typu:
    • łatwość nawiązywania kontaktów, -
    • umiejętności negocjacyjne,
    • inicjatywa
    • zaangażowanie,
    • samodzielność,
    • dyspozycyjność.
  • znajomość programu Word i Excel,
  • prawo jazdy kat. B.
  • język angielski w stopniu komunikatywnym.