Zobacz więcej ofert pracy

Handlowca

Aviator Sp. z o.o.
mazowieckie
praca stacjonarna
5213 dni temu

Ogłoszenie numer: 87389, z dnia 2010-01-26

Aviator Sp. z o.o. lider w obsłudze technicznej obiektów zatrudni:

Handlowca

Miejsce pracy: mazowieckie

Opis stanowiska

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów,
  • Sporządzanie ofert handlowych,
  • Utrzymywanie długofalowych relacji z klientami,
  • Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy na rynku,
  • Miejsce pracy w Warszawie, wyjzdy służbowe na terenie całej Polski

Wymagania

  • wiek powyżej 23 lat
  • wykształcenie minimum średnie
  • doświadczenie w bezpośrednim kontakcie z klientem
  • mile widziana znajomość branży obsługi technicznej obiektów jak i zarządzania nieruchomościami
  • prawo jazdy kategorii B i duże doświadczenie w prowadzeniu samochodu
  • wysoka dyspozycyjność i gotowość do częstych wyjazdów służbowych
  • stanowczość i konsekwencja w dążeniu do celu

Oferujemy

  • samodzielną i ciekawą pracę w rozwijającej się firmie
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji