Handlowiec - branża poligraficzna

CYFROWA FOTO Sp. z o.o.

Małopolskie

59 dni temu

Tworzymy grupę marek, które działają w obszarze druku cyfrowego, fotografii, poligrafii i nowoczesnego introligatorstwa. Każdego dnia dostarczamy naszym Klientom na całym świecie to, co najważniejsze - uchwycone wspomnienia i utrwalone emocje.

Współpracujemy z Klientami na całym świecie. Stale rozwijamy nasze portfolio zarówno marek jak i produktów. Z uwagi na ciągły rozwój, poszukujemy osób, które będą wspierały naszą najnowszą markę - Inkfinity (https://www.inkfinity.pl). Potrzebujemy więcej i więcej ludzi, dla których kontakt i troska o Klienta to prawdziwa przyjemność, a pozyskiwanie nowych Klientów dla branży poligraficznej, to wyzwanie, któremu chętnie sprostają.

Miejsce pracy: woj. małopolskie
Zakres obowiązków:
  • opieka nad Klientami (głównie kontakt telefoniczny)
  • profesjonalne dobieranie rozwiązań do  indywidualnych potrzeb Klienta (doradztwo techniczne w zakresie możliwości zastosowania produktów oferowanych przez markę Inkfinity)
  • przygotowywanie ofert i negocjowanie warunków handlowych
  • realizacja planów sprzedażowych (ilościowych oraz jakościowych)
  • rejestrowanie i raportowanie działań sprzedażowych w swoim obszarze
  • monitorowanie działań konkurencji na podległym terenie
  • kształtowanie pozytywnego wizerunki zarówno marki jak i firmy
  • analiza rynku i potrzeb Klienta - aktywne wsparcie w rozbudowie portfolio produktów
  • ścisła współpraca z innymi działami firmy
Poszukiwane kompetencje:
  • minimum 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku - najlepiej w branży poligraficznej - warunek konieczny
  • umiejętność budowania długofalowych relacji z Klientem
  • wysoka motywacja i zaangażowanie w pracę
  • bardzo dobra organizacja własnej pracy, umiejętność wyznaczania priorytetów podczas realizacji zadań  i szybkiego reagowania na zmiany
  • samodzielność, kreatywność oraz własna inicjatywa w realizacji powierzonych zadań
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • umiejętność obsługi pakietu Office (Excell, Word, PowerPoint)
  • umiejętność pracy w zespole
  • mile widziane doświadczenie w telefonicznej obsłudze Klienta
Oferujemy:
  • możliwość częściowej pracy zdalnej
  • atmosferę opartą na współpracy, otwartości i wzajemnym wsparciu
  • pracę z Klientem profesjonalnym, świadomym swoich potrzeb
  • swobodę i samodzielność w realizacji zadań
  • brak obowiązującego dress code’u
  • parking na rowery, prysznice do dyspozycji pracowników
  • inne benefity takie jak:
    • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej
    • dostęp do ubezpieczenia grupowego
    • dofinansowanie do karty MultiSport
    • dofinansowanie do kursów języków obcych
  • pracę w komfortowym i nowoczesnym budynku (w strefie ekonomicznej w Zaczerniu k. Rzeszowa)

Poznaj

Kluczem do sukcesu są Ludzie … Ludzie z pasją

Podstawą i najmocniejszym fundamentem powodzenia firmy Cyfrowa Foto są pracujący w niej Ludzie. Pełni pasji do swojej pracy, wierzący w produkt oraz samą idee tego biznesu. Są to osoby zaangażowane, pomysłowe i ciągle poszukujące nowych wyzwań, z dystansem do siebie i poczuciem humoru, dla których atmosfera w pracy jest tak samo ważna, jak codzienne obowiązki. Ludzie, którzy dzięki swojej nietuzinkowości i nieszablonowości, potrafią stworzyć wyjątkowe produkty i zaproponować je klientom na całym świecie.

Firma Cyfrowa Foto stwarza wyjątkowe warunki do rozwoju zawodowego dla młodych ludzi, którzy niekoniecznie mają ogromne doświadczenie zawodowe, ale chcieliby pracować jako programiści, web developerzy, graficy, marketingowcy internetowi, analitycy sprzedaży, specjaliści ds. Social Media czy obsługi klienta. Zdobędą w niej zatrudnienie poligloci, chcący rozmawiać z klientami z całego świata, entuzjaści fotografii, druku cyfrowego oraz nowoczesnych metod zarządzania produkcją. Swoje miejsce w działach produkcyjnych odnajdą także osoby pracowite i dokładne, mające zdolności manualne oraz wyczucie estetyczne, chcące nauczyć się prac introligatostkich oraz hand-madowych.

Poznaj stanowisko: Przedstawiciel Handlowy
Przedstawiciel handlowy to osoba, która odpowiada za pozyskiwanie i obsługę klientów dla firmy. Do głównych zadań pracownika tego należy, m.in.: realizacja planów sprzedaży, doradztwo techniczne, dbałość o zachowanie najwyższych standardów obsługi klienta, sporządzanie bieżących raportów sprzedaży oraz prowadzenie działań marketingowych i dbanie o dobry wizerunek firmy. ...
Praca Przedstawiciel Handlowy