Najnowsze oferty pracy

  • Pracownik ds. sprzedaży reklam na budynkach (k/m)

    ARCOS FM PL SALLER POLBAU Sp. z o.o. Sp. K   Wrocław    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    5 dni
    Ciekawe projekty Planowanie i realizacja działań sprzedażowych w celu sprzedaży powierzchni reklamowych na naszych obiektach handlowych Ścisła współpraca z naszymi najemcami Sprawdzanie wszystkich uwarunkowań; Samodzielne negocjowanie umów z uwzględnieniem obowiązujących minimalnych cen...
Zobacz więcej ofert pracy

Handlowiec ds. sprzedaży powierzchni reklamowych

Vertica Łukasz Rutkiewicz
Bydgoszcz
praca stacjonarna
4374 dni temu

Poszukujemy osób do sprzedaży powierzchni reklamowej na branżowych portalach internetowych grupy Vertica.pl, np. www.opakowania.biz.

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Zadania:

Praca polega na kontakcie telefonicznym z firmami ze wskazanej bazy kontaktów i sprzedaży różnych form promocji, np. prezentacji w Katalogu Firm, banerów reklamowych, e-mailingów itp.

Praca na miejscu, w biurze w Bydgoszczy. Mile widziane osoby chcące się zaangażować w dany projekt i poszukujące stabilnego zatrudnienia, chcące związać z firmą na dłużej.

Wymagania:
  • zaangażowanie
  • komunikatywność
  • jakiekolwiek doświadczenie w pracy telemarketera, przedstawiciela handlowego
Oferujemy:
  • pracę w szybko rozwijającej się firmie
  • przejrzysty i motywacyjny system wynagrodzeń
  • pracę w rzeczywiście (nie z pozoru) przyjaznej atmosferze
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)