Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Handlowiec - Reprezentant Handlowy

RUTALIA Masterbatches & Additives

Warmińsko-mazurskie

158 dni temu

Ogłoszenie numer: 1884034, z dnia 2018-01-18

Producent i dystrybutor barwników oraz dodatków modyfikujących do produkcji wyrobów z tworzyw sztucznych RUTALIA Masterbatches & Additives oferuje szeroką gamę produktów do wybarwiania i modyfikacji tworzyw sztucznych.

Nasze wyroby produkowane w oparciu o wieloletnie doświadczenie i najnowsze technologie uwzględniają liczne sugestie naszych klientów odnośnie wydajności i dostosowania produktów do ich potrzeb. Szeroka oferta jest stale uzupełniana kolejnymi nowościami.

Do naszego wykwalifikowanego międzynarodowego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: warmińsko-mazurskie

Opis stanowiska

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za osobistą obsługę klientów oraz aktywne pozyskiwanie nowych w zakresie sprzedaży barwników oraz dodatków modyfikujących do tworzyw sztucznych.

  • samodzielne zdobywanie nowych klientów
  • utrzymanie kontaktów handlowych z klientami
  • aktywna sprzedaż produktów firmy w tym przygotowywanie ofert sprzedaży
  • nadzór nad realizacją prób technicznych
  • budowanie pozytywnego wizerunku marki i firmy

Miejsce pracy:

  • wizyty handlowe w zakładach produkcyjnych, siedzibach, fabrykach klientów przez 3 dni w tygodniu
  • home office
  • biuro firmy

Wymagania

  • doświadczenie w sprzedaży barwników i dodatków modyfikujących, koncentratów barwiących, tworzyw sztucznych, wypełniaczy lub innych surowców do produkcji tworzyw sztucznych
  • znajomość branży tworzyw sztucznych
  • umiejętność pozyskiwania nowych kontaktów i zarządzania relacjami z klientami
  • znajomość skutecznych metod sprzedaży
  • umiejętności negocjacyjne
  • dyspozycyjność, chęć do częstych wyjazdów służbowych
  • prawo jazdy kat. B
  • wykształcenie co najmniej średnie
  • umiejętność planowania i zarządzania czasem pracy
  • znajomość obsługi komputera
  • realizacja wyznaczonych  planów sprzedażowych
  • umiejętność pracy w zespole

Poszukujemy  osoby samodzielnej, komunikatywnej o dojrzałym sposobie myślenia, którym powierzymy kontakty handlowe w określonym regionie Polski. Jest to stanowisko na którym wymagana jest odpowiedzialność, samodzielność i zaangażowanie.

Oferujemy

  • umowa o pracę lub kontrakt w przypadku prowadzenia własnej działalności gospodarczej
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • możliwość sprzedaży innowacyjnych produktów
  • bezpłatne szkolenie teoretyczne i praktyczne a także niezbędne
  • narzędzia do wykonywania zawodu handlowca
  • atrakcyjny system wynagrodzeń (wynagrodzenie stałe plus atrakcyjna prowizja)
  • samochód firmowy i telefon komórkowy
  • stałą pomoc zespołu przedstawicieli z wieloletnim doświadczeniem
  • realną możliwość rozwoju
  • pracę w zgranym zespole

Poznaj stanowisko: Przedstawiciel Handlowy

Przedstawiciel handlowy to osoba, która odpowiada za pozyskiwanie i obsługę klientów dla firmy. Do głównych zadań pracownika tego należy, m.in.: realizacja planów sprzedaży, doradztwo techniczne, dbałość o zachowanie najwyższych standardów obsługi klienta, sporządzanie bieżących raportów sprzedaży oraz prowadzenie działań marketingowych i dbanie o dobry wizerunek firmy. ...
Przedstawiciel Handlowy Praca Przedstawiciel Handlowy