Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
Handlowiec Rozwiązań Profesjonalnych

Audiostacja s.c.
mazowieckie, Warszawa - Białołęka
praca stacjonarna
4793 dni temu

Ogłoszenie numer: 146317, z dnia 2011-05-03

Firma zajmuje się importem i dystrybucją sprzętu muzycznego i nagraniowego. Jest jednym z największych i najbardziej znanych dystrybutorów w branży. Stanowisko pracy mieścić się będzie w naszej nowej siedzibie na warszawskiej Białołęce. Zajrzyj na www.audiostacja.pl, aby dowiedzieć się więcej.

Miejsce pracy: mazowieckie, Warszawa - Białołęka

Nr Ref.: Pro/04/2011

Opis stanowiska

Wybrany kandydat będzie odpowiedzialny za sprzedaż produktów i rozwiązań profesjonalnych dystrybuowanych przez naszą firmę (technologie nagraniowe, obróbki dźwięku, broadcast itp.). Do obowiązków kandydata zaliczać się będzie:

  • Przygotowywanie ofert i opisów technicznych
  • Przygotowywanie prezentacji i warsztatów dla klientów i instytucji
  • Długoterminowa opieka nad klientem
  • Współpraca z dostawcami w zakresie produktowym i handlowym

Wymagania

  • Przynajmniej 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Znajomość branży (radio, TV, teatr, opera, studia nagrań i obróbki dźwięku / obrazu itp.)
  • Bardzo wysoka kultura osobista, dojrzałość i odpowiedzialność
  • Płynna znajomość języka angielskiego i polskiego
  • Gotowość do odbywania podróży służbowych

Oferujemy

  • Pracę w bardzo stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie stałe i prowizyjne
  • Kontakt z najnowszymi technologiami muzycznymi i nagraniowymi
  • Uczestnictwo w polskich i zagranicznych wydarzeniach handlowych i szkoleniach technicznych

Poznaj

AUDIOSTACJA sp. z o.o.

Audiostacja jest jednym z największych importerów i dystrybutorów w branży sprzętu muzycznego i nagraniowego. Firma oferuje produkty i rozwiązania dla muzyków, producentów muzycznych, studiów nagrań, Radia i TV oraz instytucji kultury. Nabywcami naszych produktów są także twórcy internetowi, gracze komputerowi i audiofile.
Siedziba firmy mieści się w podwarszawskich Łomiankach.
Zajrzyj na www.audiostacja.pl, aby dowiedzieć się więcej.