Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
HANDLOWIEC/SPECJALISTA DO SPRAW PROMOCJI i SPRZEDAŻY

SCOTT FETZER COMPANY
mazowieckie
praca stacjonarna
5428 dni temu

Ogłoszenie numer: 68363, z dnia 2009-06-23

PRĘŻNIE ROZWIJAJĄCA SIĘ FIRMA W WARSZAWIE NALEŻĄCA do SCOTT FETZER COMPANY POSZUKUJE DO NOWO OTWARTEGO BIURA NA BEMOWIE:

Miejsce pracy: mazowieckie

Opis stanowiska

Wymagania

  • dyspozycyjność czasowa
  • chęć rozwoju i awansu
  • swoboda nawiązywania kontaktów
  • samodyscyplina i kreatywność
  • pozytywne usposobienie

Oferujemy

  • pracę w prężnie rozwijającej się firmie
  • profesjonalne szkolenia w kraju i zagranicą
  • szybki awans
  • pracę w młodym zespole
  • wysokie wynagrodzenie oraz wyjazdy nagrodowe w postaci wycieczek zagranicznych V.I.P.