Zobacz więcej ofert pracy

HANDLOWIEC

Tremark Sp. z o.o.
mazowieckie
praca stacjonarna
4800 dni temu
01-059 Warszawa ul. Okopowa 47
tel.: (22) 888-20-80/81/82
fax.: handlowy - (22) 636 55 63
Email : tremark@tremark.pl ; www.tremark.pl

Tremark to firma działająca w branży IT od 14-tu lat. Naszą misją jest dostarczanie Klientom jak najlepiej dopasowanych rozwiązań informatycznych. Portfolio firmy zawiera usługi w pełnym zakresie – od opracowania koncepcji i zaprojektowania rozwiązania, poprzez dobór optymalnej technologii, implementację oraz wdrożenie, aż po szkolenia, konsultacje i opiekę serwisową. Więcej informacji na stronie www.tremark.pl

W związku z podjętymi decyzjami o rozwoju firmy poszukujemy kandydatów i kandydatki na stanowisko:

HANDLOWIEC

Na zatrudnioną osobę będą czekały następujące zadania:
  • pozyskiwanie Klientów dla firmy (przede wszystkim z sektora B2B),
  • dbanie o nawiązane z Klientami relacje,
  • prowadzenie prezentacji, przygotowywanie ofert i negocjacje z Klientami,
  • przygotowanie ofert do przetargów,
  • prowadzenie projektów i nadzór nad ich realizacją,
  • zapewnienie prawidłowości procesu alokowania zasobów firmy i rozliczania zadań, poprzez aktualizację w aplikacji CRM (Customer Relationship Management),
Od kandydatów/ek oczekujemy:
  • minimum roczne doświadczenie w aktywnej sprzedaży - mile widziane doświadczenie w branży IT na podobnym stanowisku (dużym atutem byłaby własna baza klientów z branży IT),
  • duża konsekwencja i nastawienie na osiągnięcie celów,
  • wysokie umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne,
  • wysokie zdolności interpersonalne, w tym osobowość o dużej sile przekonywania,
  • własny samochód i prawo jazdy kat. B,
Wybranym kandydatom oferujemy:
  • swobodę w planowaniu oraz organizacji zadań i czasu pracy (możliwość pracy zdalnej),
  • premiowanie rezultatów i kompetencji,
  • niezbędne narzędzia do wykonywania pracy (laptop, telefon komórkowy),
  • atrakcyjne wynagrodzenie - ponieważ zależy nam na pozyskaniu najlepszych pracowników oferujemy wysokie zarobki bezpośrednio skorelowane z rezultatami sprzedażowymi.
Konto: Volkswagen Bank Direct
Nr. rach. 71 2130 0004 2001 0309 5718 0001

W następstwie pozytywnego wyniku audytu przeprowadzonego przez Lloyd’s Register Quality Assurance,
przyznano firmie Tremark SP Z o.o. certyfikat ISO 9001:2000
Naszą domeną jest solidność