Zobacz więcej ofert pracy

Handlowiec

QUASAR ELECTRONICS Paweł Bocheński
mazowieckie
praca stacjonarna
4810 dni temu

Ogłoszenie numer: 139525, z dnia 2011-03-18

Firma QUASAR ELECTRONICS zajmuje się projektowaniem i produkcją urządzeń elektronicznych wykorzystywanych w branży samochodowej. Nasze produkty cieszą się uznaniem wśród klientów krajowych i zagranicznych. Poszukujemy osoby na stanowisko:

Handlowiec

Miejsce pracy: mazowieckie

Opis stanowiska

  • realizowanie strategii sprzedażowej firmy
  • pozyskiwanie nowych i obsługa aktualnych klientów
  • przygotowywanie ofert handlowych
  • prowadzenie negocjacji z klientem
  • przygotowywanie raportów i zestawień dotyczących wyników sprzedaży

Wymagania

  • min. dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • wykształcenie średnie techniczne
  • umiejętność budowania rynku oraz nawiązywania relacji handlowych,
  • komunikatywność
  • umiejętność samoorganizacji czasu i sposobu pracy
  • orientacja na osiągnięcie celu
  • znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office)
  • prawo jazdy kat. B

Dodatkowym atutem będzie znajomość branży motoryzacyjnej

Oferujemy

pracę w firmie, która:

  • ma ugruntowaną pozycję na rynku
  • kulturę organizacyjną opartą na współpracy i koleżeństwie
  • zapewnia niezbędne narzędzia do pracy
  • daje stabilność zatrudnienia
  • stosuje czytelny system wynagrodzeń (część stała plus część prowizyjna uzależniona od wyników)

Poznaj

Quasar Electronics

Firma QUASAR ELECTRONICS zajmuje się projektowaniem i produkcją urządzeń elektronicznych wykorzystywanych w branży samochodowej. Nasze produkty cieszą się uznaniem wśród klientów krajowych i zagranicznych.