Zobacz więcej ofert pracy

Handlowiec

MDS
małopolskie
praca stacjonarna
4705 dni temu

Ogłoszenie numer: 154108, z dnia 2011-07-01

MDS

Firma produkcyjno-handlowa poszukuje pracownika na stanowisko:

Handlowiec

Miejsce pracy: małopolskie

Opis stanowiska

Specjalista ds. obsługi klienta z znajomością języka czeskiego lub słowackiego

Obowiązki ubiegającego się o w/w stanowisko:

  • obsługa klienta w zakresie przyjmowanie, realizowania zamówień oraz dostaw;
  • kandydat będzie także odpowiedzialny za rozwiązywanie problemów związanych z procesem sprzedaży;
  • prowadzenie rozmów handlowych;
  • tworzenie i organizacja sprzedaży do Czech i Słowacji;
  • tłumaczenie ofert na język czeski/słowacki - korespondencja z klientami z Czech i Słowacji;
  • znajdowanie nowych rynków zbytu.

Wymagania

  • bardzo dobra znajomość języka czeskiego lub słowackiego w mowie i piśmie;
  • znajomość zasad marketingu;
  • dobra znajomość obsługi komputera i Internetu;
  • prawo jazdy kat. B.

Kandydat powinien wykazywać się;

  • umiejętnością pracy w zespole;
  • kreatywnością;
  • uczciwością;
  • komunikatywnością
  • otwartością i elastycznością;
  • umiejętnością samodzielnej pracy;
  • mile widziane, lecz nie obowiązkowe, doświadczenie w pracy  w dziale obsługi klienta

Oferujemy

My, ze swojej strony oferujemy;

  • możliwość rozwoju zawodowego;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat.